Disco záře nad Kladnem | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Profilový obrázek Disco záře nad Kladnem
Sdílej koncert dál:
led so 29

Disco záře nad Kladnem

Auto Da Fé


Ocelárenská 1793, Kladno
Ukázat na mapě
100-130
V sobotu 29.1.2011 nám v Auto da fé k tanci a poslechu zahrají pražští Discoballs (ska-soul) podpoření místními Nemístnými návrhy(speed christian). Discoballs nedávno opět změnili zpěvačku, vydali druhé album Rise & Shine a kytarista Krlesh jim zbaběle prchá do Argentiny. Naproti tomu Nemístné návrhy jsou pořád ta stará banda prasta, jak jí známe a máme rádi. Přijďte se podívat, jak jim to bude na pódiu šlapat.
A to vše je za pouhých 100 kčs v předprodeji a 130 kčs na místě. Po koncertu, pokud nemusíte domů za plačící matkou, proběhne afterparty s oblíbeným skoroDJem Lavrménem a jeho suitou fanynek.
A proto neváhejte a doražte.
Správci koncertu:
sdfnasdhfasdf, sdfnasdhfasdf, sdfnasdhfasdf
Zobrazit více koncertů ve městě Kladno

Milí Bandzoňáci,

včera v pozdních hodinách jsme se stali obětí hackerského útoku a v databázi došlo k přejmenování fanoušků a alb (z toho co zatím vidíme).

Připravujeme obnovení databáze ze zálohy, prosím vyčkejte a aktuálně na BZ nic nepřidávejte ani neupravujte.

O problému víme a řešíme ho s nejvyšší prioritou.

Díky za trpělivost a držte nám prosím palce, ať vše proběhne rychle a hladce. O dalším průběhu vás budem informovat na facebook stránce Bandzone.cz.