KONCERT v rámci NOCI KOSTELŮ
-
Rotunda Sv. Máří Magdalény, nábřeží Edvarda Beneše (u Čechova mostu, pod metronomem)
Praha, ČR
dobrovolné
Koncert je součástí NOCI KOSTELŮ 2011 - kulturní akce, probíhající jednou ročně v mnoha kostelích po celé republice (viz http://www.nockostelu.cz/index.php?pg=1… S námi si můžete přijít zazpívat posvátné písně z různých kultur, a také písně-modlitby z křesťanské komunity v Taizé...
Pátek - Vystupující kapely:
Správci koncertu:
Daniela Orlická
Zobrazit více koncertů ve městě Praha
