Křest CD MaMuMa! | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Profilový obrázek Křest CD MaMuMa!
Sdílej koncert dál:
úno so 19

Křest CD MaMuMa!

Habeš Club


Vodárenská 262, Strakonice
Ukázat na mapě
100 Kč
Je nám potěšením pozvat všechny věrné i nevěrné fanoušky strakonické kapely MaMuMa na křtiny druhého CD tohoto hanky-panky bandu.

Je to tak, pět let po svém debutu "Barvy v dřevu" se strakonický hanky-panky band MaMuMa konečně odhodlal opět zalézt do studia a pro budoucí generace tam zvěčnit svoji tvorbu na novou desku! Věrní fandové, navštěvující pravidelně koncerty skupiny, jistě najdou své oblíbené hity, ale těšit se můžou i na zcela nové písně. Nová deska bude zřejmě ještě barevnější než debut, některé písně dostaly nové aranže, či přibyly zcela nové nástroje. Jako bonbónek se těšte na nečekané hudební i nehudební legrácky.

Ceremoniál proběhne v sobotu 19.2. v Habeš clubu ve Strakonicích a kromě šťastných rodičů zahrají i táborská PESHATA, která se se svým zoopunkem do Strakonic vrátí po 10 letech. Svoje nové dvoj-CD "Cirkus" přiveze i milevský TICHO DE PRE CUPÉ BAND, jenž není třeba strakonickému publiku sáhodlouze představovat.

Správci koncertu:
Mustafa, vendy
Zobrazit více koncertů ve městě Strakonice