"Nocturnal Pestilence is back, baby!" ... + (speciální hosté) Phobia Journal & Morthymer | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Sdílej koncert dál:
dub so 01

"Nocturnal Pestilence is back, baby!" ... + (speciální hosté) Phobia Journal & Morthymer

-

KC Kaštan


Bělohorská 201/150, Praha
Ukázat na mapě
150 Kč
Nocturnal Pestilence (blackend metal)
www.facebook.com/NocturnalPestilence

Kapela Nocturnal Pestilence působí na české scéně už přes 10 let a má na svém kontě 3 dlouhohrající desky, jedno split EP a celou řadu singlů, mezi nimiž vyniká skladba The Witch, která zaznamenává velký úspěch na streamovacích službách. Tvorba NP je postavena na ostrém metalovém zvuku kytar (Matyáš), melodických klávesových aranžích (Julie) a střídání growlů, screamů a čistých melodických vokálů zpěvačky Aleny 7. Výrazné místo mají vlivy black metalu, které se mísí s prvky moderních metalových postupů. V roce 2022 kapela z personálních důvodů přerušila činnost, aby se v roce 2023 mohla vrátit v nové silné sestavě s bubeníkem Dáňou a basákem Jacobem!
První koncert proběhne v pražském klubu Kaštan 1. 4. a další hudební i koncertní novinky na sebe nenechají dlouho čekat. :-)

Morthymer (progressive metal)
www.facebook.com/MorthymerCZ

Morthymer je tříčlenný hudební projekt, který od roku 2019 vzývá různé podoby progresivního metalu.
V lecčem navazuje na dosavadní a současnou tvorbu jednotlivých členů (Keep on Rotting, Diversity, Ravelin 7, Deathstar), zásadní je však absence vokálu, kterou vyvažují poněkud netradiční elektronické prvky.
Fúze páně Morthymera by tak měla slibovat slušnou porci technického metalu kořeněnou skotačivými samply, temnou lyrikou a samozřejmě četnými blast beaty.

Phobia Journal (alternative metal)
www.facebook.com/PhobiaJournal

Kapela Phobia Journal je pražský hudební projekt, který vznikl z party kamarádů a po mnoha personálních změnách se ustálil ve vodách alternativního metalu. Pod taktovkou hudebního producenta Richarda Scheuflera právě vydává své debutové album "Meet Your Maker".
Správci koncertu:
Standa Jergl, Bandzone.cz
Zobrazit více koncertů ve městě Praha