Poslední koncert!!! | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Profilový obrázek Poslední koncert!!!
Sdílej koncert dál:
led so 29

Poslední koncert!!!

Vagon


Národní 961/25, Praha
Ukázat na mapě
100,-
Pražská rocková kapela Nahoře Pes se pro vytíženost muzikantů v ostatních hudebních působištích (5P Luboše Pospíšila, Schodiště, Hromosvod...) rozhodla po čtrnácti letech ukončit činnost. Trochu netradičně ještě předtím vydá řadovou desku, která shrne repertoár posledních dvou let. V těchto dnech ji dokončuje v kolínském studiu Sklep „Bylo by škoda tyhle písničky nezakonzervovat,“ říká kapelník Ondřej Fencl.
Mezi hosty koncertu se objeví jednak většina bývalých členů (David Hlaváč, Pája Junek…), ale také spřátelené kapely, s nimiž Nahoře Pes za ta léta mnohokrát hrál a pil – plzeňští dříčí Illfish, nedoceněná hradecká Vyhoukaná sowa a funk-rockoví Naven z Písku. Nahoře pes přehraje celou novou desku, několik ukázek z předchozí Číny, dozajista zavzpomíná i na doby telecí a také potěší cover-verzemi (Hendrix, Dylan, Queen, Dusilová…). Bude se hrát dlouho a na plný plyn – jak se sluší a patří na správně rozjetém pohřbu. Přijďte se rozloučit s námi!
Vystupující kapely:
Správci koncertu:
Pavel Eisner, ondravagon
Zobrazit více koncertů ve městě Praha