Žižkovská noc 2011 @ Kain | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace
Sdílej koncert dál:
úno pá 25

Žižkovská noc 2011 @ Kain

Rock club Kain


Husitská, Praha 3, Praha
Ukázat na mapě
100,- Kč
5 skvělých kapel - metal * hardcore * metalcore * crossover

Na Žižkově propukne pravé hudební šílenství. V pěti klubech se představí přes 30 kapel všech možných hudebních žánrů, od ska přes pop až po METAL. Tvrdé hudbě bude věnovana scéna v klubu KAIN v dolní části Koněvovy ulice.

Od 18:00 zahrají:

Shogun Tokugawa www.facebook.com/shoguntokugawa
Tuto plzeňskou kapelu není třeba moc představovat. Co stojí za zmínku je ale fakt, že zde zahrají svůj PRVNÍ KONCERT V NOVÉ SESTAVĚ a navíc předvedou i pár novejch věcí.

Kissing the Gravestone http://bandzone.cz/kgsm
www.facebook.com/kissingthegravestone
Pražáci, kteří mají na hudební scéně už své jisté místo. Pyšní se nedávnou výhrou Desky roku podle čtenářů serveru iPunk. Jejich koncerty jsou vždy více než dobré a proto byste si jejich show neměli nechat ujít!

SkyWalker www.facebook.com/skywalkerhc
Kluci co přešli od pop-punku (ex-Hustler State) k tvrdším vodám. Ti, kteří jste je viděli, jistě víte, jak dobří kluci jsou. Kdo ještě neměl možnost si Skywalker poslechnout, nechť dorazí do Kainu - rozhodně nebudete litovat.

Burned Inside / FB: www.riz.cz/vk0e4
Pražská kapela, která se pomalu, ale jistě dostává do podvědomí fanoušků tvrdší hudby. Kluci mají silný potenciál to někam dotáhnout a jejich vystoupení Vás jistě osloví a překvapí.

Shiro Ame www.facebook.com/sh1roame
Mladá, našlapaná, moderně rocková parta z Prahy. Její prudká a intenzivní hudba v klubech působí jako živelná energie - ať už jde o corovou houpavost nebo silné melodie ve třech vokálech.

Matrix: http://bandzone.cz/akce/8351
XT3: http://bandzone.cz/akce/3837
U Vystřelenýho Oka: http://bandzone.cz/akce/4561
Jet: http://bandzone.cz/akce/3662

!!! 1 noc, 4 kluby, 1 hospoda, 30 kapel mnoha žánrů, jedno vstupné !!!
ROCK - INDIE - METAL - CORE - SKA - REGGAE - FOLK
Kluby: Matrix, XT3, Jet, Kain, U Vystřelenýho Oka (hospoda)

Událost @ FB: www.fb.com/events/105566716185310
Plakát: www.riz.cz/kuc14

Přijďte na Žižkov a zúčastněte se klubové události roku! Vybrat si budete moci ze široké škály interpretů všech žánrů od pop-rocku přes alternativu až po metal. Hudební produkce bude probíhat na pěti scénách najednou, ty jsou od sebe vzdálené vždy jen pouhých pár minut chůze. Jednotné vstupné bude sympatických 100 Kč a dostanete se za něj nejen do všech klubů, ale i další večer na afteparty, která bude probíhat v Chapeau Rouge: http://bandzone.cz/akce/6309

www.facebook.com/zizkovskanoc
www.zizkovskanoc.net
Správci koncertu:
BurneDrummer, Chance to Dance Events (promotér / booking agency), Kateee, Žižkovská Noc, Kain
Zobrazit více koncertů ve městě Praha