kom bu cha - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

kom bu cha aggro-psychedelic / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Download:

Sice mi nedělá radost začínat hned negativně, ale v případě tohoto spolku si prostě nemohu pomoci. Od posledního reportu z jejich vystoupení (začátek července ve Vysoké Peci) se nic příliš nezměnilo a mám na ně stále stejný názor. Opravdu jsem se snažila „pochopit“, co chtěla tato mnohočlenná formace svými skladbami říci, ale nepřišla jsem na to. Jejich hudba na mě pořád působí disharmonicky a naprosto chaoticky.

Myslím, že je zajímavé se zmínit, k jakému stylu se tato šestičlenná formace řadí. Svoje skladby označují jako „metal, hardcore, grind, emo, violence, chaos, noise“.
Podle mého mínění, naprosto nezařaditelné, plné chaosu, bez zřetelného pořádku a řádu. Musím říct, že byli pro mě velkým zklamáním. Ničím mě nezaujali a v jejich tvorbě jsem se naprosto nevyznala. Nic mi svojí „hudbou“ nedokázali dát.
Kapela se skládá ze dvou zpěváků. Jeden má vokál trochu do grindu, druhý spíš takové řvaní. Na podiu se chovali absurdně, jako by byli opilí a zhulení zároveň. Zdálo se, že jim jde jenom o efekt než o něco uměleckého nebo hodnotného.
Sice ze začátku působili, že by se přece jen mohlo jednat o něco zajímavého. Následující průběh však tento dojem naprosto zvrátil.
Když to vezmu z globálního pohledu, tak bych je označila asi jako nejslabší kapelu celého dne, ke které už nemám více co dodat.

Videjíčka 

Bio a historie

Kombucha - nejpřekrásnější skvělá a úžasná! Nejbělejší vyprání za nejnižší ceny, nejnádhernější výborná perfektní říz, navaří i vyžehlí, nyní sleva 10% z objemu i obsahu, rok servisu zdarma u autorizovaného dealera nejmódnějších a nejhustších kemo frére doplňků, konečně budete mít čas na své děti i jemnost nejheboučtější pokožky, a abyste necítili nepříjemné zápachy, stačí nejjednodušší jeden dotyk! 100% džusová chuť nektaru, 100% Kombucha