KoKain Trip - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

KoKain Trip psychedelic-rock / Ostrava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 12

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
4
Návštěv celkem
4 019
Poslechnuto skladeb
382
Profil registrován
16.7.2007

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Jsme kapela z Ostravy zmítající se mezi dekadentní můzou a splín-psychedelickými náladami.

Nevíme proč jsme...

Ale víme, co hrajeme. Nebo ne?

Vesmír je rozsáhlý a cest je nekonečně mnoho... 

Bio a historie

Něco z historie: 

Historie kapely se začala psát v prvním ročníku OA-Poruba, kdy se v jedné třídě střetli dva spolužáci, rockeři teoretici - Lukáš a Honza. Už od prvopočátků probírali hudbu, styly, skupiny, současnou hudební scénu a všechno možné, co s tímhle tématem nějakým způsobem souvisí. V hodně názorech se shodovali, hlavě v tom, že by chtěli založit skupinu. Lukáš měl už od začátku jasno - kytara. Honza chtěl nejprve čistě jen zpívat, ale tato idea se mu postupným konzultováním vytratila z mysli a nahradila ji jiná - hrát na hudební nástroj a zpívat. Pendloval mezi bicími a baskytarou, jednou rozhodnut pro basu, jednou pro bicí. Nakonec vše vyřešil jistý školní koncert ve druhém ročníku, kdy se další spolužák ze třídy jménem Kuba vyslovil pro to, že by chtěl v naší kapele hrát. A to na bicí.

Následovaly drobné peripetie, o kterých se nemá cenu zmiňovat (nikoho určitě nezajímají). Vše skončilo tak, že Kuba prodal bicí do bazaru, aby měl na zaplacení doučování na reparát z angličtiny, který bohužel neudělal a odešel z našeho ročníku a posléze i ze školy. Tím skupina přišla o bubeníka. Nutno poznamenat, že jsme neměli ani jednu společnou zkoušku.

Lukáš a Honza překonali prázdninovou krizi, kdy Honza ztratil zájem o skupinu a ve třeťáku téma skupina znovu nabrala na aktuálnosti. Tím se dostáváme až k současnosti, kdy jsme do kapely naverbovali bubeníka Dina, jenž na bicí hraje již nějaký ten pátek a vlastní i dokonce prostory, ve kterých zkoušíme.

Tak s Dinem to nakonec vůbec nevyšlo, takže to zkoušení ve "vlastních prostorách" jsou totální kydy. Našli jsme si přes inzerát bubenici Sabinu, se kterou snad už něco bude. No, mezitím jsme se dostali (přes Sabinu) k Tomášovi a Adamovi, se kterými zkoušíme a hrajeme metalovější kousky, no uvidíme, co se z této konstelace nakonec vyvine.

 

Ale vězte - KoKain Trip žije!

 

KoKain Trip tvoří:

Lukáš Miksa - kytara

Jan Žůrek - baskytara

(snad) Sabina Stodůlková - bicí (pokud ne, tak metronom na efektu)