Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kocovina rock'n'roll-rock / Hlavatce

„rodičovské starosti.....“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
5
Návštěv celkem
2 472
Poslechnuto skladeb
729
Profil registrován
18.1.2019

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Bio a historie

Skupina Kocovina byla založena v roce 2003 bývalými členy hlavatecké skupiny Roton - Jirkou Salabou (kytara, zpěv) a Jardou Pánkem (kytara, zpěv). K nim se v počátcích přidala rytmika skupiny Peshata - Pepík Boháč (baskytara) a Láďa Benák (bicí). V tomto složení hrála Kocovina až do roku 2005, kdy za bicími vystřídal Láďu Honza Brácha. Po desítkách odehraných akcí dochází ke změně i na postu baskytaristy a namísto Pepíka přichází Roman Janoušek.

Skupina takto funguje celé dlouhé roky a přežívá mnoho náročných koncertů odehraných v brzkých večerních i pozdě nočních hodinách, kdy ne vždy zcela střízlivá vydává ze sebe to nejlepší. Zároveň ustojí i mnoho náročných osobních období všech svých členů. 

Takto funguje až do posledních měsíců roku 2017, kdy ji nadobro opouští kytarista a zpěvák Jirka Salaba. Po jeho odchodu řeší zbylí členové co dál. Shodnou se na pokračování pouze ve třech a tak je možné je od této chvíle vidět na koncertech ve složení Jarda Pánek (kytara, zpěv), Roman Janoušek (baskytara, zpěv), Honza Brácha (bicí, zpěv).

Skupina je stále aktivní, nicméně s ohledem na rodinné vytížení všech členů, kteří se snaží vrátit svým rodinám část času strávených v minulosti mimo domov, se objevuje na koncertech (i na zkouškách) velmi sporadicky. Snad se toto změní s přibývajícími roky jejich ratolestí.......