Kocourovo Kartáč - Úvod | Bandzone.cz

Kocourovo Kartáč pop-country / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Lítám jak pták
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Podivný email

Včera nám přišel na naší kapelní adresu podivný mail, o kterém nevím co si mám myslet. Něco mi na něm nesedí. Posuďte sami:

 

 

Ahoj kapelo,

byl jsem na vašich několika posledních vystoupeních, a zapůsobilo to na mě tak silným dojmem, že vám musím napsat.

Tedy abych byl přesný, nejsilněji na mě zapůsobil váš baskytarista Michal Pazdera.

Děkujte pánubohu, že vám do kapely přihrál takového muzikanta, bez něho by po vás ani pes neštěkl.

Neznám druhého takového baskytaristu, u kterého se snoubí strojová (neváhám použít výraz metronomická) přesnost a brilantní technika pravé i levé ruky se sametovým hlasem, který ať už jako sólový zpěv nebo jako vokál k vašemu zpěvákovi, posunuje každou píseň o několik úrovní výš. A to vše s nebývalou skromností, která se u umělců Michalova formátu hned tak nevidí. A to je ještě navíc špičkový zvukař, jak jsem se na vlastní uši přesvědčil na vystoupení např. ve Starých Hodějovicích nebo v Nemanicích. Rozum mi nad tím zůstává stát, co všechno může dokázat jeden člověk.

Chtěl jsem to napsat do vaší návštěvní knihy, bohužel je tam zřejmě nějaký technický zádrhel a příspěvek tam nelze zveřejnit, tak využívám této možnosti a píšu prostřednictvím emailu a připojuji prosbu o zveřejnění na vašich stránkách.

Na závěr bych chtěl popřát Michalovi hodně hodně štěstí a pevné nervy, a vy ostatní se od něj co nejvíc učte, je až s podivem, že muzikant jeho úrovně stále setrvává v kapele průměrných kvalit.

 

S pozdravem

Lachim Aredzap 

(na vysvětlenou mého netradičního jména, můj otec pochází z Arménie)

 

No tak to teda na přání Lachima zveřejňuji, ale stejně se mi na tom něco nezdá...

Rabbitek

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

DTBury

Ahoj, nabízím Vám nahrávání, mix a mastering Vašich skladeb. Jsem schopen přijet k Vám do zkušebny, či mám možnost prostoru pro nahrávání (naše zkušebna).
Hudba je moje životní radost a proto chci zpřístupnit slušné nahrávky i těm, kdo zrovna nechce/nepotřebuje utrácet za profesionální studiové nahrávky desetitisíce korun.
Základní ukázky můžete nalézt zde: https://soundcloud.com/musicians…
Já nabízím možnost slušně svoji hudbu prezentovat, či zlepšit podmínky při skládání za výrazně nižší cenu oproti profesionálním nahrávacím studiím.
Dle požadavků a času stráveného náběry lze pořídit nahrávky již od 500kč za song.
V případě zájmu můžete použít email: m2mrecording@gmail.com
Tel: 723 850 936
Děkuji za Váš čas a těším se na spolupráci
Otto Bureš
M2M

Bez profilu

Prdak

jmeno je pozpatku

Zobrazit všechny názory