KATARÍNA MÁLIKOVÁ - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

KATARÍNA MÁLIKOVÁ alternative-pop / Bratislava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Pustvopol- Pustvopol (2016) 249 ×
 • Zrána- Pustvopol (2016) 188 ×
 • Bulo bi nam bulo- Pustvopol (2016) 157 ×
 • Kolo nás- Pustvopol (2016) 153 ×
 • Dínom, dánom- Pustvopol (2016) 142 ×
 • Cudzie svetlo- Pustvopol (2016) 159 ×
 • Jedna sestra 119 ×
 • Nevesta hôľ- Pustvopol (2016) 113 ×
 • Popol augusta- Pustvopol (2016) 105 ×
 • Dvanásty január- Pustvopol (2016) 104 ×
 • Krehká láva- Pustvopol (2016) 104 ×
 • Nová krajina- Pustvopol (2016) 118 ×
 • A to je to posledné- Pustvopol (2016) 84 ×
 • Ej, už som prešiov- Pustvopol (2016) 81 ×

Fanoušci: 31

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
6 712
Poslechnuto skladeb
6 562
Profil registrován
8.11.2015

Novinky

PRVNÍ KONCERT KATKY MÁLIKOVÉ V BRNĚ!

Upraveno:

literarnyklub.sk a Větrné mlýny uvádí:

19:00 Literatura / Balla - Ve jménu otce (SK)
20:00 Koncert / Katarína Máliková & Ansámbel (SK)

19:00 
Balla - Ve jménu otce
Slavnostní uvedení českého překladu. Účinkují: Balla, Koloman Kertész Bagala a prof. PhDr. Lubomír Machala, CSc, moderuje Petr Minařík, ukážky čte profesionální herec.
Balla je autorem 10 knih a patří k nejoblíbenějším múzickým autorům na Slovensku. Novela Ve jménu otce získala prestižní literární cenu Anasoft litera a dosud vyšla v anglickém, holandském a maďarském překladu. 
Do češtiny přeložil Michal Šanda, doslov napsal Lubomír Machala, kniha vychází v nakladatelství Větrné mlýny a KK Bagala. 
„Balla – hlavní alchymista současné slovenské prózy – je nepochybně jedním z nejzajímavějších současných spisovatelů střední Evropy. (Jacek Bukowski, polský překladatel a publicista)
„Představte si, že Kafka, Beckett, Bukowski a Borges sedí u piva s chlebem a ovarovým kolenem. Tak takovouhle příchuť skrývá Ballova zemitá existencialistická výprava.“ (Rosie Goldsmith, EuroLitNetwork, Anglie)

20:00
Katarína Máliková & Ansámbel

Katarína Máliková a její ansámbl nejsou českému posluchači za poslední rok úplně neznámí. Po třech oceneneních Radio Head Awards 2016 se o hudbu mladé skladatelky z Horehroní začali zajímat nejen české, ale taky světové rádiá. Na Czech Music Crossroads 2017 získala hlavní cenu mezinárodní odborné poroty a na české publikum zapůsobila výjimečnou show na Colors of Ostrava. Na svém debutovém albu “Pustvopol” pracuje s klasickou kompozicí, tradičními lidovými písněmi, ze kterých věčšinou vybírá temné krvavé balady, míchá do toho elektroniku a podle kritiky je její hudba na pomezí world music, contemporary classic, nebo art popu.

Vstupné / koncert : 
200 CZK / předprodej (smsticket na cestě)
250 CZK / na místě

Více: 
https://www.youtube.com/watch?v=vLPqCCbyKow
https://soundcloud.com/search?q=malikova+pustvopol


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Mils

Zdravím ,po 5 letech opět narážím na vaše písně a jsem velmi velmi moc překvapený ..Postalgia je parádní ,nenechala mě chladným a ani oddechnout váš zpěv je luxus absolutní cítění pro text , muzika zvukově+ aranže+složení+moje husina na rukách a slzy na krajíčku svědčí o vyjímečnosti.Děkuji za zážitek z poslechu desky.

MarTekK

Některý věci jsou fakt skvělý! ..pak tedy přijdou i trochu překombinované věci (Krehka lava), kde se silné momenty střídají se slabšími, mj. i textově místy přehrocené a tíhnoucí k patosu (ale chápu, že to je individuální pocit). Ve srovnání s podobně koncipovaným albem "Krajina rovina" Jany Kirschner to je v podstatě jediné, co mi tam vadí, ten občasný patos. Není třeba stále tlačit na pilu, až se tohle zklidní, bude to parádní. Ale celkově fakt skvělá práce!

Zobrazit všechny názory »