KATARÍNA MÁLIKOVÁ - Úvod | Bandzone.cz

KATARÍNA MÁLIKOVÁ alternative-pop / Bratislava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Pustvopol
  NIGGER
 • Zrána
  NIGGER
 • Bulo bi nam bulo
  NIGGER
 • Kolo nás
  NIGGER
 • Dínom, dánom
  NIGGER
 • Cudzie svetlo
  NIGGER
 • Jedna sestra
  NIGGER
 • Nevesta hôľ
  NIGGER
 • Popol augusta
  NIGGER
 • Dvanásty január
  NIGGER
 • Krehká láva
  NIGGER
 • Nová krajina
  NIGGER
 • A to je to posledné
  NIGGER
 • Ej, už som prešiov
  NIGGER

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

PRVNÍ KONCERT KATKY MÁLIKOVÉ V BRNĚ!

(Upraveno: )

literarnyklub.sk a Větrné mlýny uvádí:

19:00 Literatura / Balla - Ve jménu otce (SK)
20:00 Koncert / Katarína Máliková & Ansámbel (SK)

19:00 
Balla - Ve jménu otce
Slavnostní uvedení českého překladu. Účinkují: Balla, Koloman Kertész Bagala a prof. PhDr. Lubomír Machala, CSc, moderuje Petr Minařík, ukážky čte profesionální herec.
Balla je autorem 10 knih a patří k nejoblíbenějším múzickým autorům na Slovensku. Novela Ve jménu otce získala prestižní literární cenu Anasoft litera a dosud vyšla v anglickém, holandském a maďarském překladu. 
Do češtiny přeložil Michal Šanda, doslov napsal Lubomír Machala, kniha vychází v nakladatelství Větrné mlýny a KK Bagala. 
„Balla – hlavní alchymista současné slovenské prózy – je nepochybně jedním z nejzajímavějších současných spisovatelů střední Evropy. (Jacek Bukowski, polský překladatel a publicista)
„Představte si, že Kafka, Beckett, Bukowski a Borges sedí u piva s chlebem a ovarovým kolenem. Tak takovouhle příchuť skrývá Ballova zemitá existencialistická výprava.“ (Rosie Goldsmith, EuroLitNetwork, Anglie)

20:00
Katarína Máliková & Ansámbel

Katarína Máliková a její ansámbl nejsou českému posluchači za poslední rok úplně neznámí. Po třech oceneneních Radio Head Awards 2016 se o hudbu mladé skladatelky z Horehroní začali zajímat nejen české, ale taky světové rádiá. Na Czech Music Crossroads 2017 získala hlavní cenu mezinárodní odborné poroty a na české publikum zapůsobila výjimečnou show na Colors of Ostrava. Na svém debutovém albu “Pustvopol” pracuje s klasickou kompozicí, tradičními lidovými písněmi, ze kterých věčšinou vybírá temné krvavé balady, míchá do toho elektroniku a podle kritiky je její hudba na pomezí world music, contemporary classic, nebo art popu.

Vstupné / koncert : 
200 CZK / předprodej (smsticket na cestě)
250 CZK / na místě

Více: 
https://www.youtube.com/watch?v=vLPqCCbyKow
https://soundcloud.com/search?q=malikova+pustvopol

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

sdfnasdhfasdf

Napětí,úžas,radost,slzy...a potom jen otevřená pusa v tichu,když doposlouchám Váš projekt ,,Postalgia,,
Děkuji.

sdfnasdhfasdf

Zdravím ,po 5 letech opět narážím na vaše písně a jsem velmi velmi moc překvapený ..Postalgia je parádní ,nenechala mě chladným a ani oddechnout váš zpěv je luxus absolutní cítění pro text , muzika zvukově+ aranže+složení+moje husina na rukách a slzy na krajíčku svědčí o vyjímečnosti.Děkuji za zážitek z poslechu desky.

Zobrazit všechny názory

Milí Bandzoňáci,

včera v pozdních hodinách jsme se stali obětí hackerského útoku a v databázi došlo k přejmenování fanoušků a alb (z toho co zatím vidíme).

Připravujeme obnovení databáze ze zálohy, prosím vyčkejte a aktuálně na BZ nic nepřidávejte ani neupravujte.

O problému víme a řešíme ho s nejvyšší prioritou.

Díky za trpělivost a držte nám prosím palce, ať vše proběhne rychle a hladce. O dalším průběhu vás budem informovat na facebook stránce Bandzone.cz.