Kašpárek v rohlíku - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kašpárek v rohlíku Lo-Fi-crossover / Kolín

„Blíží se narozeninovej mejdan v Kolíně 27.5.2017.“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

První narozeninový mejdlo na Kmochově ostrově v Kolíně se blíží

První koncertní mejdan je připraven na celé odpoledne a proběhne pod širým nebem již 27. 5. na Kmochově ostrově v Kolíně. A jelikož kořeny Kašpárka sahají právě sem, budou zde mít děti díky městu Kolín vstup zdarma. Jak říká sám Kašpárek: „Je třeba, aby se ta oslava pořádně rozkmitala a sunar prýštil vzduchem jak ohňostroj.“

O to se kromě kapely postará loopingový a beetboxový  mistr En.Dru a pianista, hudebník a rapper Jen Hovorka. Další třešinkou na narozeninovém dortu pak bude Kašpárkův host, černohlasatá Tonya Graves. O kvalitní hudbu a zážitek se postará také DJ Mardoša a jeho disco, divadlo U plotny, příběh o Ošklivém kačátku a celá řada bejbypankových atrakcí. Pro desítky diváků ležících na postelích „se skutečnými nebesy nad hlavou“ budou ze svých oblíbených knížek předčítat známé osobnosti z kraje. Dospěláci i děti si mohou nechat načesat číro v Bejbypankovém holičství, vyrobit výtvarný sekrement v Hovínkové dílně, natočit si sami zmrzlinu, třísknout do obřích bicích, či si zařádit  s hustorkutými kárami na dálkáč a mnoho dalšího. Propojení s Kolínem není jen historickou vzpomínkou, ale pořadatelé vyzvali ke spolupráci také místní projekty, které se představí v krásném přírodním areálu Kmochova ostrova.

„Slavit na Kmochově ostrově je víc než symbolické. Málokdo totiž ví, že ve své době byl i František Kmoch revoltujícím pankáčem, jelikož začal napříč tehdejšímu hlavnímu proudu skládat na dvě doby, což bylo pro dechovku stejně revoluční jako pro pank vznik klubu CBGB,“ dodává David Dvořák. 

Brány areálu se otevírají ve 12,30 hodin

Kašpárek také vyzívá rodiny, aby nechali auta protentokrát doma a udělali si celodenní výlet. Osobáček z Masaryčky pro „pražské bejbypankáče“ staví rovnou před branami ostrova. Cesta trvá jen necelou hodinu. To samé platí pro všechny, kteří pojedou od Pardubic. 

Více info a předprodej zde >> www.bejbypank.cz/kolin


KAŠPÁREK V ROHLÍKU SLAVÍ 10. NAROZENINY!

Upraveno:

Tak rychle rychle šup šup šup na naše nový stránky >> www.bejbypank.cz

Váš oslavenec!

Kašpárek v rohlíku,

Kašpárek Český republiky

 


FESTIVAL KEFÍR 2016 JE TU!

Upraveno:

FESTIVAL KEFÍR 
3.9.2016 / ZÁMEK KAČINA

Kdyby Willy Wonka neměl továrnu na čokoládu, vymyslel by Kefír. Festival na jediný den v roce. V zámecké zahradě středočeské Kačiny. S přerostlým Umpa-lumpou Kašpárkem. A letos také s moderní podobou Willy Wonky, totiž Mr. Brucem z britské kapely The Correspondents.
Kvalitní program i občerstvení. Mezinárodní hosté. A žádné dětské koutky, protože tenhle festival vcucne do víru dění malé naráz s velkými. Na Kefíru je totiž jedno, koho z nich víc baví Wohnouti, Buchty a loutky, živé akvabely v zahradním bazénku nebo třeba řízení opravdového bagru.


festivalkefir.cz

Video z minulého řočníku 

Youtube Video Jek468G1hHAYoutube Video Jek468G1hHA