Karel na nákupech - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Karel na nákupech rock-acoustic / Jihlava

„pěkný hudební styl“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Karel na nákupech byl založen na vlastní žádost! A to doslova. Byli jsme s kamarády nakupovat v obchodním centru, kde jsme potkali Karla, který si zapomněl peníze. Proto nás vysloveně požádal, abychom ho založili. Tak jsme založili Karla na nákupech.

Karel je producent jisté vydavatelské firmy. Celým jménem se jmenuje Charles Mark Eting a je autorem celého odvětví, které se podle něj jmenuje marketing.

Karel se založil již někdy v roce 2004. Od té doby prošel řadou historicky velmi nezajímavých změn. Samotného Karla neustále zveme k účasti na koncertech, ale zatím s námi nikdy nehrál, většinou je na nákupech.

V aktuální sestavě začala společnost fungovat zhruba od konce roku 2013, kdy začala končit pauzu a končit další nový začátek.

Dnes (2014, 15, 16...) je tu Karel Radek Tulis - kytara, Karel Ondra Pohl - baskytara a Karel Libor Orel - bicí, Karel Libor Orel junior - perkuse, Karel Martin Poledna - klavír, klávesy, a mnozí další, třeba Karel Karel Mužátko - křídlovka.

V roce 2019 vystupujeme v sestavě Karel Radek Tulis - kytara, Karel Ondra Pohl - baskytara a Karel Libor Orel - bicí, Karel Marek Peňáz - klavír, klávesy.

Pokud se ptáte na styl, je to pop. Řekli bychom.

radek.tulis/zavinac/gmail.com  +420 603 869 596

Bio a historie

Viz výše.