Kámen úrazu - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kámen úrazu rock-blues / Praha

Novinky

Kámen úrazu ukončil činnost. Najděte si nás pod Raven Blue.

Kapela Kámen úrazu ukončila (po téměř celých osmi letech aktivního koncertování) v pátek 15. listopadu 2013 svou činnost a rozloučila se koncertem v hudebním klubu Beton.      Děkujeme všem, kteří přišli a ohlédli se s námi za naší historií - kromě diváků také našemu bývalému kytaristovi      Martinovi Lasevičovi, který si s námi zazpíval Potichu a Patníkový blues, našemu bývalému baskytaristovi Michalovi Googlovi  Jursovi, který v písni Láhev exceloval na ukulele, a v neposlední řadě také bývalému baskytaristovi Robertovi Solářovi,  který jako obvykle "rozšvihal" Láhev svými hardrockovými rytmy. 

Důvodem pro ukončení Kamene úrazu byl jednak jistý repertoárový posun, jednak změna jména, o které jsme uvažovali již dlouhou dobu.        

 Pro ty, kteří nás měli rádi a nezúčastnili se rozlučkového koncertu, máme dobrou zprávu. Nekončíme doslova. Pokračujeme totiž s novou kapelou. Informace najdete na webových stránkách Raven Blue. Budeme se těšit na shledanou na nejbližším koncertě.  Za Kámen úrazu i Raven Blue: Daniela, Michal, Kody, Kačka a Toník.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Tyls

Ahojte,

ta jedna písnička je pěkná, ale další nemůžu najít ani na Vašem webu kapelním. Hledám taky muzikanty ke spolupráci, ponejvíc pro nahrávky v mém domácím studiíčku, jak moje nedodělané, tak Jardovy Hutkovy, tak třeba i Vaše.
Kaldoh a TYLS - vlastnoruční bigbít

Karel


Bez profilu

Pozdrav celé bezvadné kapele od jejich příznivce. Jarda Hokr už bude vědět stačí říct Zbečno.Máte pěkné písničky a dobře se poslouchají.

Zobrazit všechny názory »