Kámen úrazu - Úvod | Bandzone.cz

Kámen úrazu rock-blues / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00

Kontakty

Novinky

Kámen úrazu ukončil činnost. Najděte si nás pod Raven Blue.

Kapela Kámen úrazu ukončila (po téměř celých osmi letech aktivního koncertování) v pátek 15. listopadu 2013 svou činnost a rozloučila se koncertem v hudebním klubu Beton.      Děkujeme všem, kteří přišli a ohlédli se s námi za naší historií - kromě diváků také našemu bývalému kytaristovi      Martinovi Lasevičovi, který si s námi zazpíval Potichu a Patníkový blues, našemu bývalému baskytaristovi Michalovi Googlovi  Jursovi, který v písni Láhev exceloval na ukulele, a v neposlední řadě také bývalému baskytaristovi Robertovi Solářovi,  který jako obvykle "rozšvihal" Láhev svými hardrockovými rytmy. 

Důvodem pro ukončení Kamene úrazu byl jednak jistý repertoárový posun, jednak změna jména, o které jsme uvažovali již dlouhou dobu.        

 Pro ty, kteří nás měli rádi a nezúčastnili se rozlučkového koncertu, máme dobrou zprávu. Nekončíme doslova. Pokračujeme totiž s novou kapelou. Informace najdete na webových stránkách Raven Blue. Budeme se těšit na shledanou na nejbližším koncertě.  Za Kámen úrazu i Raven Blue: Daniela, Michal, Kody, Kačka a Toník.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Tyls

Ahojte,

ta jedna písnička je pěkná, ale další nemůžu najít ani na Vašem webu kapelním. Hledám taky muzikanty ke spolupráci, ponejvíc pro nahrávky v mém domácím studiíčku, jak moje nedodělané, tak Jardovy Hutkovy, tak třeba i Vaše.
Kaldoh a TYLS - vlastnoruční bigbít

Bez profilu

Karel

Pozdrav celé bezvadné kapele od jejich příznivce. Jarda Hokr už bude vědět stačí říct Zbečno.Máte pěkné písničky a dobře se poslouchají.

Zobrazit všechny názory