Kakaový Domeček - Názory | Bandzone.cz

Kakaový Domeček rock-nu-metal / Třebíč

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Fiki Faka
    Nezařazeno
  • Buenos Dias
    Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

1IzX9bVurG

dedve1m se na prostřno a moc mě to hlava nebere proč se pořadu zůčastňujed lidi kteřed nepijed mle9ko nesmed<a href="http://rbiaqztyoi.com"> tavorh</a> nejed ryby jsou nemocned škoda určitě by to mohl bfdt dobrfd pořad dedky tomuto jakmile na zače1tku řeknou je1 nejedm přepedne1m protože když něco nesmějed nebo nejed jak mohou bodovat?me1m re1d prima famili ale toto je velkfd nedostatek v dramaturgii.nejhoršed jsou vegetarie1ni pro ty by jste měli uděla partu jen vegetarie1nu je1 vedm že ve1m je jedno co si lided mysled a co ve1m napedšou ale děle1te ten pořad pro ne1s dive1ky ne?

Bez profilu

cXKCwl3pThu

dedve1m se na prostřno a moc mě to hlava nebere proč se pořadu zůčastňujed lidi kteřed nepijed mle9ko nesmed tvraoh nejed ryby jsou nemocned škoda určitě by to mohl bfdt dobrfd pořad dedky tomuto jakmile na zače1tku řeknou je1 nejedm přepedne1m protože když něco nesmějed nebo nejed jak mohou bodovat?me1m re1d prima famili ale toto je velkfd nedostatek v dramaturgii.nejhoršed jsou vegetarie1ni pro ty by jste měli uděla partu jen vegetarie1nu je1 vedm že ve1m je jedno co si lided mysled a co ve1m napedšou ale děle1te ten pořad pro ne1s dive1ky ne?

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Rooth Shaman

Ahoj

Zajemci o produkci v novém klubu PEKLO v Třebíči(budova autobusového
nadraží).Volejte na tel. Ruda 776 549 971 nebo Jirka 606 141 318

Bez profilu

anonym asi

kurva dejte se dohtomady :)

Bez profilu

HORAC

JOJ LOUPEŽNICI
KAPELA HEAD JE LEPŠÍÍÍÍ JUCHUUU

Bez profilu

Strejda

Já jsem slyšel, že kytarista hraje dál v nějaké kapele... Ale nevím, co na tom je pravda.