Juwana Jenkins - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Juwana Jenkins blues-soul / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • LONG TIME (2018)
  Nezařazeno
 • MARRIED TO THE BLUES RADIO EDIT (BONUS!)
  Nezařazeno
 • LAST NIGHT IN MEMPHIS (The Blues Keeps You Alive 2012)
  Nezařazeno
 • COOKIN' OUT DOORS (The Blues Keeps You Alive 2012)
  Nezařazeno
 • I DON'T MISS YOU (The Blues Keeps You Alive 2012)
  Nezařazeno
 • THE BLUES KEEPS YOU ALIVE (The Blues Keeps You Alive 2012)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Pražská královna bluesu Juwana Jenkins představuje svůj debutový videoklip

Bluesová zpěvačka Juwana Jenkins, jejíž vystoupení jsou velmi spontánní, plné vášně
a pozitivní energie, se po odchodu na sólovou dráhu do práce pořádně obula. Poměrně nedávno teprve přišla s informací o sólové kariéře a už má venku debutovový singl, ohlášený veřejný koncert a nyní zveřejňuje i svůj úplně první hudební klip vůbec, ve kterém se drží zahraničních vzorů a trendů. Videoklip k písni „Long Time“ je delšího formátu, jedná se o krátký film, který dává větší prostor k vyjádření umělce. Celkově je videoklip celkem nestandardní a osobní. Vyjadřuje zpěvaččin příběh, její život i pohledy do zákulisí koncertů. Její charismatický zvuk „old schoolu“ s razancí nekompromisního rytmického soulového buldozeru, který můžete slyšet v novém videoklipu, můžeme zažít
i naživo, a to 31. května v pražském Jazz Dock Baru.

 

Videoklip s názvem Long Time prezentuje zpěvaččinu cestu, cesta k proměně plné dobrodružstvím a o hledání způsobů. Text k písni psala sama Jenkins, na hudbě spolupracovala s americkým producentem, skladatelem a kytaristou Stevem Walshem. „Text vychází z mých zážitků a rytmus vznikl ze zvuků a pocitů při psaní této písně ve vlaku cestou domů z Polska,“ popisuje Juwana. Natáčelo se na Vinohradech a při natáčení byli přítomni členové nového pracovního týmu. „Natáčení mě opravdu hodně bavilo, mám nový super tým lidí a poslední klapka se nakonec zvrhla v obrovskou párty, takže záběry jsou opravdu autentické,“ komentuje energická Juwana Jenkins a dodává: „Ta atmosféra a celkové nadšení trochu zrušily původní plány s videem, nakonec se z toho stal krátký dokumentární film s hudebním klipem zároveň, a to je přesně to co jsem chtěla, ale aniž bych to dopředu věděla“.

Hudba k  singlu Long Time je inspirována oduševnělými tóny Isaaca Hayese, Gladys Knight and the Pips a moderní hudbou kapel, jako je Jack White a Alabama Shakes.

 

Nový videoklip s možností výběrů titulků v CZ či AJ zde:

https://www.youtube.com/watch?v=SQPuzRzhfEM&feature=youtu.be

 

Juwanu můžete sledovat zde:

http://www.juwanajenkins.com/

https://www.facebook.com/JuwanaJenkins/

https://www.instagram.com/juwanajenkins/

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Majkláč (Administrátor)

Jsem hrozně rád, že česká scéna má tuhle zpěvačku. Kvalitní soul mi tady hrozně chyběl..

Zobrazit všechny názory