Just War - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Just War hardcore-punk / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

16. října 2017
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Faceless Warriors (split with CALL THE COPS - August 2021)
  Nezařazeno
 • All Wounds Last Kills (SNSFU 2019)
  Nezařazeno
 • Holy Tragedy (Demarche cover) (SNSFU 2019)
  Nezařazeno
 • Endless Night - DISTORTED LP compilation 2018
  Nezařazeno
 • Atheist Prayer (2014 - Stereo Mysterio Studio)
  Nezařazeno
 • Before we die (2014 - Stereo Mysterio Studio)
  Nezařazeno
 • Sky Overcast (2014 - Stereo Mysterio Studio)
  Nezařazeno
 • Raid of the crows (2015 - studio Žižkov feat. Tommy Trump)
  Nezařazeno
 • All Guns Afire (2015 Vinyl EP The Last Goodbye)
  Nezařazeno
 • Hang the fuckers (2017 - Stereo Mysterio Studio)
  Nezařazeno

LP split with CALL THE COPS!!!

(Upraveno: )
Coronavirus zastavil leccos, ale ne rock´n´roll. Mezinárodní spolupráce neustala ani během globálního lockdownu, a výsledkem je split album Just Wär se spřátelenou italskou kapelou Call The Cops. Na straně Just Wär naleznete čtyři původní zářezy punk rocku, ve kterých rock´n roll, glam rock, thrash a black metal parazitují jako plíseň na hardcore punkovém podhoubí, a dokazují, že kapela za osm let své existence nezestárla ani o týden. To vše doplňuje cover verze Call The Cops, kteří na své straně alba vrací tuto pochybnou laskavost coverem starší skladby Just Wär. Nahrávka vznikla v září 2020 ve studiu Davos za producentské účasti Bilose z Malignant Tumöur, který si rovněž zařval v jedné skladbě. Album vychází v mezinárodní spolupráci labelů Emergency Records, Bomb All Records, Maniac Attack Records a Ronce Records.
 
 CTC / JW - ON War With Cops, Out Now

Just Wär 2020: Apokalypsa, alkohol, anarchie..

(Upraveno: )
Kapela Just Wär ani během globální apokalypsy nezahálela a útlum koncertní činnosti využila k tvorbě nového svěžího materiálu. Vzniklo sedm pestrých skladeb, ve kterých je hardcore punkový základ odvážně obohacen o prvky hardrocku, metalu & rock'n'rollu.
Nahrávky pochází ze studia Davos ve Vyškově, kde se na výsledném díle významně podepsal i Martin Bilos Bílek z Malignant Tumour celkovou produkcí, hostováním na vokálech i následným mixem a masteringem v ostravském studiu Mroš.
V roce 2021 se tyto nahrávky objeví na chystaných split albech s britskými legendami Mau Maus a italskými punkery Call the Cops. Alba vyjdou na vinylech za mezinárodní spolupráce labelů Emergency Records (cz), Bomb All Records (de), Ronce Records (fr) a Maniac Attack Records (de).
Pusťte si ochutnávku z připravovaného materiálu, skladbu Faceless Warriors

Just Wär + MAU MAUS !!!

2020: Still feeling cheated after all those years? Both Sheffield´s second-wave punk-rock veterans Mau Maus and Prague´s not-so-new-breed of lock´n´load punk Just Wär do understand, and vent all of the anger and hope in this upcoming piece of vinyl. It´s grooves contain five cuts of articulate UK hardcore punk as relevant in 2020 as it was in 1982, and two new doses of Czech tongue-in-cheek thrash-punk. This unity through time and space proves that even in these times of plague punk rock knows no borders and is not going to let you down. The split EP Mau Maus / Just Wär „2020: Still Feeling Cheated?“ will be out soon in press run of 500 copies by international courtesy of Ronce Records (France), Bomb All Records (Germany) and Emergency Records (Czech Republic).
2020: Pořád máte po všech těch letech pocit, že s váma někdo vyjebal? Sheffieldští punk rockoví veteráni druhé vlny Mau Maus i pražská nabitá ne až tak mladá punková krev Just Wär vám rozumějí, a všechen vztek i naději ventilují na společném kusu vinylu. Jeho drážky obsahují pět zářezů výmluvného britského hard core punku, který je stejně přesvědčivý v roce 2020, jako byl v roce 1982, a dvě nové dávky české thrash-punkové drzosti. Toto spojení napříč časem a prostorem ukazuje, že i v těchto časech moru punk rock nezná hranice a nenechá vás ve štychu. Split EP Mau Maus / Just Wär „2020: Still Feeling Cheated?“ vychází v nákladu 500 kusů v mezinárodní spolupráci labelů Ronce Records (Francie), Bomb All (Německo) a Emergency Records (ČR).
To be released in the first quarter of 2021, check out: www.emergency-rec.cz
More info soon...