Just - O kapele | Bandzone.cz

Just pop-rock / Kaplice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Na vlnách iluzí
  Nezařazeno
 • Krásnej den
  Nezařazeno
 • Měj svůj svět
  Nezařazeno
 • Sen
  Nezařazeno
 • "Friendship"
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv, Violoncello
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara, Cimbál, Balalajka

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Jsme kapela z jižních Čech. Je nám od osmnácti do XY :-) let, ale věk je jen jedna z mnoha rozmanitostí vyskytující se v našem ansámblu. Hrajeme cosi připomínající pop-rock, každopádně náš hudební žánr se určuje jen velice těžko. V našem repertoáru máme od rockových vypalovaček, přes písně nasáklé reagge až po popové ploužáky.

Bio a historie

Psal se rok 2011, když jsme se poprvé potkali ve složení Jan Šátava, Petr Novotný, Ondřej Štěpánek a Alice Volfová v kaplickém parku. Netrvalo dlouho a hlouček lidí poslouchal náš první improvizovaný koncert – jako stage nám postačila lavička.

Po pár měsících se nám podařilo sehnat zkušebnu a začali jsme hrát, tvořit vlastní hudbu a texty – založili jsme kapelu s příšerným názvem Just The Other Stars. Původně, vzhledem k naší (ne)vybavenosti jsme byli uskupením pouze akusticky hrajícím. Až po čase se začaly objevovat první zvuky z nově pořízených elektrických kytar a komb a vyvíjející se hudba si začala žádat podklad a tak se k nám dočasně, „než si pořídíme někoho na stálo“, přidal Matěj – bubeník z kapely Wicked Design.

Přehodnotili jsme také původní název a zkrátili ho na název o něco méně ošklivý, tedy JUST. Po pár koncertech jsme nabrali Hubyho – našeho basáka, který do hudby JUST přinesl novou energii. Následně se nám podařilo najít bubeníka Standu, který perfektně odpovídal našim představám a požadavkům a navíc to je fakt frajer. Zakládající členka Alice z kapely v roce 2013 odešla a byla na rok a půl zastoupena Klárkou, naší někdejší hlavní hvězdou! V roce 2015 jsme ukončili spolupráci s Klárkou. Ve stejném roce jsme oslovili starou dobrou Alici o návrat do naší kapely a ona naši nabídku přijala, tak jsme zase byli původní parta. A to až do konce roku 2015, kdy z kapely odešel basák Huby. 

V lednu 2016 jsme vyhlásili půlroční pauzu. Dali jsme se do tvorby nových songů a hledání baskytaristy. Na tento post jsme do party po tříměsíčním hledání přibrali Kejšiho, který svými zkušenostmi a hlavně pozitivním přístupem opět přinesl do kapely něco nového.

Doufejme, že se v nové sestavě budeme vyvíjet jen a jen k lepšímu a vytvoříme pro Vás spoustu fajn písní, se kterými Vám předáme tu správnou pozitivní energii na každém koncertě! :-)