Just Group - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Just Group rock-alternative / Olomouc

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • I don_'t know

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Členové:

JIří Směšný - bicí

Margaret Dobiášová - zpěv

David Janda - kytara

David Klimek - basa

 

 

Bio a historie

Píše se 16.1. 2011, což je přesně rok od první zkušenosti s elektrickou a bassovou kytarou. Rok od první myšlenky o budoucí kapele, rok od prvního snu, umět zahrát oblíbené songy. Hrát jednou songy vlastní..
16. ledna 2010 se poprvé sešli tři členi nynější sestavy. Tři hudební nástroje. Jirka Směšný, David Janda a Vláďa Fiala. Bubny, elektrická kytara a basová kytara.. V tento den se spojil jeden amatér se dvěma nezkušenými začátečníky. Jirka již na bubny dřív trochu hrával, avšak Vláďa s Davidem drželi kytary poprvé v životě. Od tohoto dne probíhaly spíše dost nepravidelné ,,zkoušky".
..Avšak i přesto se kluci dokázali po nějakých pár týdnech naučit několik převzatých songů velice známých kapel.
Avšak chyběl jim doprovod zpěvu. Chtělo to zpěváka. V říjnu se k sestavě přidala na post zpěvačky Martina Bahounková a když už se zdálo, že je kapela konečně kompletní, přidal se k nim na místo hráče na elektrickou kytaru a mužského zpěvu Jan Rohánek.

Po delší odmlce se ke kapele přidal další zpěvák a klávesák Honza Kubeček, který měl už dřívější zkušenosti s vystupováním a upřesnil směr naší kapely.
Po jeho příchodu odešla zpěvačka Martina Bahounková.

Ovšem situace se změnila po příchodu nového člena, kterým je Kristián Skutka, který hraje na klávesy a i zpívá tento člen velmi ovlivnil chod kapely.
potom co se přidal Kristián odešel ze skupiny Honza Kubeček a Jan Rohánek, který se s kapelou nebo spíše s Kristiánem nerozešel zrovna v nejlepším, ale spíš v nejhorším.
Po zjištění že Kristián Skutka rozvracel kapelu byl vyhozen, s ním odešel i baskytarista Vladimír Fiala.

V srpnu roku 2011 se na post baskytaristy přihlásil David Klimek v této době již byla zpěvačkou skupiny Just Group Jiřina Vůjtěchová. K této formaci se přidala v září nová mladá klávesistka Monika Pavlová.
V této sestavě (Směsný, Janda, Vůjtěchová, Pavlová, Klimek) se uskutečnila 29.10.2011 "Veřejná zkouška - Jam Session" v sále U pelikána.
Bohužel po tomto vystoupení nás z časového vytížení opustila klávesistka (Pavlová). Byli jsme tedy nuceni vyvěsit nové inzeráty abychom našli náhradu.

V prosinci (2011) se na inzerát přihlásila Margaret Dobiášová. I když jsme zrovna nehledali kytaru a zpěv, tak jsme netušili, že v roce 2012 bude již vše jinak. 
V lednu (2012) nám oznámila zpěvačka (Vůjtěchová), že má v plánu se odstěhovat na druhou stranu České Republiky a nebude tedy možné aby nadále setrvale v kapele. Uběhlo 14 dní a tak se i stalo.

Na post zpěvačky se tedy v lednu přesunula Margaret a doplnila to i hrou na akustickou kytaru. Díky ní se taky povedlo posunout dál s vlastní tvorbou i když covery budou pořád patřit do našeho repertoáru, než se podaří tvorbu více rozvinout. (2.2.2012)