Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Just For Being punk-rock / Praha

„!!! NEW LP OUT NOW !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Cruelty-free punkrock since '09

Just For Being je čtyřčlenná, dnes už v podstatě pražská kapela, která vznikla v létě roku 2009. Od začátku bylo celkem jasné, že se budeme snažit o vlastní pojetí punkrocku, který nám tu do jisté míry chyběl. Za samozřejmost pokládáme to, že se v našich textech snažíme upozornit na to, na co si myslíme, že by se upozorňovat mělo. Jde především o rasismus, xenofobii, homofobii, práva zvířat a celkový pohled na společnost, která se ani v dnešní době nad podobnými věcmi nepozastaví. Snažíme se ale hlavně dělat hudbu, která nás baví a snad má i co říct. Za sebou máme vydané EP "Mistake In The Rules", album "There Is A Lie That Never Goes Out", více jak 250 koncertů a 2 evropské tour. V letošním roce budeme vydávat nové EP "Too Many Ghosts" a máme v plánu odjet několik tour jak u nás, tak v zahraničí.

Bio a historie

Odehrané koncerty / Past concerts:

  • 05/09/09 - Sedlčany/Klub Pohoda ( + Your Fucking Nightmare,
                        Hello Bastards (GBR), Patsy´O Hara (GER) )
  • 25/09/09 - Křenovičky/Chalupa
  • 23/10/09 - Votice/Music bar  ( + Hustler State, Better Life )
  • 31/10/09 - Křenovičky/Chalupa
  • 20/11/09 - Vysoký Chlumec/Stará hospoda ( + ATD, PNS, Climax,
                        The Creatures,The Pissoirs )
  • 19/12/09 - Osečany/KD ( + Aeman Kaki, The Creatures, Common Health,
                        Fork Comets, Václav Fiedler )
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • 02/01/10 - Tábor ( birthday party )
  • 16/01/10 - Sedlčany/Klub Pohoda ( + Pipes And Pints, Common Health )
  • 23/01/10 - Dobříš/U Holánka ( + Uho 13 )
  • 28/01/10 - Sedlčany/Klub Pohoda ( + Václav Fiedler, Äemän Käki,
                        Hustler State )
  • 29/01/10 - Benešov/Olymp Music Club ( + ATD, SKAliSKA, Moomraj )
  • 06/02/10 - Příbram/Motor Bar ( + SKAliSKA, Václav Fiedler )
  • 13/02/10 - Dobříš/Trezor ( + Vnitřní Faktor )
  • 20/03/10 - Příbram/Motor Bar ( + Black Roses, SKAliSKA, Moomraj )
  • 31/03/10 - Plzeň/Utopie Music Club ( + Gang Sinatra )
  • 04/04/10 - Sedlčany/Klub Pohoda ( + Detroit, Broken Brain, Kung-Fu Girlz,
                        SKAliSKA, Fast Food Orchestra )
  • 16/04/10 - Dobříš/Trezor
  • 29/04/10 - Plzeň/Pod Lampou ( + soutěžní kapely )
  • 06/05/10 - Praha/Klub V Jelení ( + Friday, Broken Brain )
  • 08/05/10 - Sedlčany/Klub Pohoda ( + soutěžní kapely,
                        Star Fucking Hipsters (USA) )
  • 14/05/10 - Votice/Music bar ( + Allow Blame, Zoufale Sexy )
  • 15/05/10 - Praha/Veggie Parade 2010 ( + Bonus,... )
  • 05/06/10 - Voznice/Riot fest 7
  • 05/06/10 - Podlesí u Příbrami/Za komínem fest
  • 09/06/10 - Hradec Králové/La Putika ( + Antillectual (NDL) )
  • 18/06/10 - Praha/Exit Chmelnice (+ Hustler State, Dusty Kate )
  • 19/06/10 - Sedlčany/Pohoda Fest (+ Kung-Fu Girlz, Embassy,
                        V3Ska, Tleskač,... )
  • 20/06/10 - Praha/Café na půl cesty ( + Kung-Fu Girlz, Collaps Beneath It,
                        No Side, The Spankers )
  • 03/07/10 - Miřetice/Hřiště ( + Václav Fiedler, Common Health, Detroit )
  • 09/07/10 - Přeštenice Open Air Fest ( + Die Happy, 3 Feet Smaller,... )
  • 10/07/10 - Sedlčany Rock Fest ( + ZNC, Peshata,... )
  • 10/07/10 - Dobříš/Trezor  ( + TMZKN,... )
  • 07/08/10 - Praha/Modrá Vopice ( + Better Life, Zoufale Sexy )
  • 21/08/10 - Příčovy/Hřiště (+ Pipes And Pints, The Analogs,
                        J. Schmitzer,... )
  • 11/09/10 - Dobříš/Bike Fight ( + Up Stream, BPM,... )
  • 17/09/10 - Benešov/Motorclub (+ Kung-Fu Girlz, Your Fucking Nigtmare,
                        Rank-N-File (NOR), Thalidomide )
  • 18/09/10 - Sedlec-Prčice/Fotbalem proti rasismu (+ Megaphone,
                        Kung-Fu Girlz, Thalidomide )
  • 25/09/10 - Nechvalice/KD (+ The Creatures, Tleskač )
  • 08/10/10 - Sedlčany/Klub Pohoda (+ Vyčůrat a spát, Fill In The Gap,
                        Praotec Pes, Johny Said The Number, The Creatures )
  • 11/10/10 - Praha/Café na půl cesty ( + The Smashrooms (ITA) )
  • 27/10/10 - Sedlčany/Klub Pohoda ( + Compromysh, ATD, Kung-Fu Girlz,
                        The Spankers )
  • 13/11/10 - Votice/Ochrana fauny ČR ( + Common Health (acoustic) )
  • 15/11/10 - Praha/Celetná ( acoustic )
  • 11/12/10 - Praha/Cafe Technika ( + Václav Fiedler, Unkilled Worker,
                        Fetch!, The Pleasants (USA) (acoustic) )
  • 18/12/10 - Sedlčany/Klub Pohoda ( + Václav Fiedler, The Linnings,
                        Äemän Käki, Detroit )
  • 20/12/10 - Votice/Ochrana fauny ČR ( + Václav Fiedler,
                        HustlerState (acoustic) )
  • 25/12/10 - Benešov/XXX Club ( + Thunderbirds, Zakázaný Ovoce, ATD )
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • 21/01/11 - Černošice/Kino Club ( + Burned Inside )
  • 28/01/11 - Sedlčany/Pohoda Club ( + Common Health, Rocket Dogz )
  • 03/02/11 - Sedlčany/Pohoda Club ( + Václav Fiedler (acoustic) )
  • 04/02/11 - Příbram/Tanker ( SKAliSKA, Riot In The Air, Criminal Collection )
  • 17/02/11 - Praha/Klub Jampa Dampa ( + Riot In The Air, ATD )
  • 05/03/11 - Příčovy/Hospoda u Šimků ( + Chords Of Fallen, False Hope,
                         Äemän Käki, Detroit )
  • 15/03/11 - Plzeň/Anděl Café ( + Gang Sinatra )
  • 25/03/11 - Louny/GeTiToN (+ Kung-Fu Girlz, Libera In Causa,
                        Iluze skutečnosti )
  • 28/03/11 - Praha/Café na půl cesty ( + In-Sane (SLO) )
  • 03/04/11 - Sedlčany/Pohoda  ( + Despite Everything (GRE), Unfun (CAN) )
  • 22/04/11 - Dobříš/Trezor ( + Ticho de Pre Cupé Band, Chuť )
  • 23/04/11 - Sokolov/U Charlieho ( + Y?, Friday )
  • 24/04/11 - Sedlčany/Pohoda Club ( + Friday, Salty Stick's Boys,
                        Fast Food Orchestra )
  • 31/04/11 - Benešov/Na Vrakáči ( + Paragraf 219, Moomraj, RV4, ATD )
  • 14/05/11 - Praha/Veggie Parade 2011 ( + Common Health )
  • 19/05/11 - Praha/Popocafépetl Újzed ( + Memphis, Broken Brain )
  • 17/06/11 - Sedlčany/Krosa 2011 ( + Durman, Antillectual (NDL), 
                        Václav Fiedler, Marshband, Queens Of Everything )
  • 18/06/11 - Praha/Final ( + Kung-Fu Girlz, Your Fucking Nightmare )
  • 31/07/11 - Praha/Café na půl cesty ( + Whale's Island (ITA),
                        Gab De La Vega (ITA) )
  • 12/08/11 - Votice/Bažina ( + Chords Of Fallen )
  • 30/08/11 - Praha/Cross Club
  • 03/09/11 - Sedlčany/Pohoda Club ( + Skywalker )
  • 10/09/11 - Dobříš/Bike Fight 2 ( + Notes From Prague, Dooshi,
                        The Keeborg )
  • 17/09/11 - Sedlec-Prčice/Fotbalem proti rasismu 2 ( + Done And Gone,
                        Rapsöd, Palahniuk, RV4 )
  • 15/10/11 - Praha/K4 ( Critical Animal Studies Conference )
  • 16/11/11 - Praha/Lucky Lucky ( + East Clintwood )
  • 26/11/11 - Praha/Mighty Bar ( + Common Health (acoustic) )
  • 17/12/11 - Sedlčany/Pohoda Club ( + Sexy Brains, Chords Of Fallen,
                        Äemän Käki, Detroit )
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • 04/02/12 - Praha/Café na půl cesty ( + Kung-Fu Girlz )
  • 24/03/12 - Praha/Mighty Bar ( acoustic )
  • 30/03/12 - Dobříš/Trezor ( + Kung-Fu Girlz, Pipes And Pints )
  • 08/04/12 - Sedlčany/Pohoda Club ( + Kung-Fu Girlz )
  • 11/04/12 - Praha/Chapeau Rouge ( + Bogotá Orkestar (USA), Skywalker,
                        Bridges Left Burning (GER) )
  • 13/04/12 - Děčín/Biograffs Club ( + Burning Steps, Kung-Fu Girlz,
                        Tabula Rasa )
  • 08/05/12 - Praha/Cross Club ( acoustic )
  • 01/06/12 - Praha/Chapeau Rouge ( + Albion, City Lights, The Golem Trust )
  • 05/06/12 - Praha/Café na půl cesty ( + A Week Of Sunday (GER) )
  • 20/07/12 - Praha/Popocafepetl Újezd ( + Kung-Fu Girlz, Justin(e) (FRA),
                        Nichiel's (FRA) )
  • 14/08/12 - Litvínov/Ponorka ( Noire Volters, Foolish (FRA) )
  • 01/09/12 - Dobříš/Bike Fight 3 (Snadno na dno, Queens Of Everything,
                        DJ Hrochopanda)
  • 17/09/12 - Praha/Roxy ( + Kung-Fu Girlz )
  • 22/09/12 - Sedlec/Prčice ( + Indispozice, Tabula Rasa, Nežfaleš, Gattaca )
  • 26/09/12 - Praha/Café na půl cesty ( + Worldhood, Astpai (AUT),
                        Despite Everything (GRE) )
  • 11/10/12 - Praha/007 ( + Something To Like, Hoods (USA) )
  • 13/10/12 - Rakovník ( + Redweed, Nias, Minute Of Fame )
  • 16/10/12 - Praha/Rekomando store ( acoustic )
  • 10/11/12 - Sedlčany/Pohoda Club ( + Fast Food Orchestra )
  • 13/12/12 - Praha/Zimní Bunchfest 2012 ( + Jet8, Prosecution (GER) )
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • 19/01/13 - Sedlčany/Benefit for GNWP in Beseda bar ( acoustic )
  • 24/01/13 - Praha/Benefit for Food Not Bombs in Mighty bar ( acoustic )
  • 06/02/13 - Praha/007 ( + Tarakany (RUS) )
  • 23/02/13 - Berlin (GER)/Benefit for Anarchists Against The Wall
                        ( + AnEmJa (POL), Hello Bastards (GBR) )
  • 28/02/13 - Praha/007 ( + Flatfoot 58 (USA) )
  • 15/03/13 - Kladno/Auto da fé ( + Telesa Ohnepal, Telefon )
  • 21/03/13 - Praha/Rock Café ( + Fast Food Orchestra )
  • 27/03/13 - Praha/Café na půl cesty ( + All Aboard (GER) )
  • 20/04/13 - Sedlčany/ Pohoda Club ( + Aresthes, Dumpling Boys, Zlomená 14 )
  • 03/05/13 - Schaffhaussen (SWI)/house show ( + xDaydreamx )
  • 04/05/13 - Mazamet (FRA)/house show ( + Puzzle (FRA), Nasty Froggys (FRA),
                         Apache (FRA), Chestnut Road (FRA), Haine & Muerte (FRA), xDaydreamx )
  • 05/05/13 - Barcelona (SPA)/public show ( + local bands, xDaydreamx )
  • 07/05/13 - Madrid (SPA)/Sala Barracudas ( + ApoyoXMutuo (SPA), xDaydreamx )
  • 08/05/13 - Cádiz (SPA)/Sala Supersonice ( + Decadence (SPA),
                        Minority Of One (SPA), xDaydreamx )
  • 09/05/13 - Faro (POR)/Backstage ARCM ( + Broken Distance (POR), xDaydreamx )
  • 10/05/13 - Caldas da Rainha (POR)/Parqe ( + Nasty World (POR), Challenge (POR),
  •                     xDaydreamx )
  • 11/05/13 - Lisbon (POR)/Clube Recreativo dos Anjos ( + OneLastStruggle (POR),
                        stevenseagal (POR), Challenge (POR), xDaydreamx )
  • 12/05/13 - Porto (POR)/Almaemformol ( + Nasty World (POR), Answers Within (POR),
                        Challenge (POR), xDaydreamx )
  • 13/05/13 - A Guarda (SPA)/ocean show ( + John Tres Dedos (SPA), xDaydreamx )
  • 14/05/13 - Salamanca (SPA)/Malabar ( + Misuri (SPA), Acosador Sexual Coreano (SPA),
                        xDaydreamx )
  • 15/05/13 - Toulouse (FRA)/house show ( + Woodwork (FRA), xDaydreamx )
  • 16/05/13 - Montpellier (FRA)/The Black Sheep ( + Horror Vacui (FRA), xDaydreamx )
  • 17/05/13 - Saronno (ITA)/TeLOS Squat ( + The Seeker (ITA), xDaydreamx,
                        Gab de la Vega (ITA) )
  • 18/05/13 - Ansbach (GER)/house show ( + xDaydreamx )
  • 19/05/13 - Praha/Café na půl cesty ( + xDaydreamx )
  • 25/05/13 - Olomouc/Blackheart Night vol.5 ( + No Respond, Twisted Rod )
  • 20/06/13 - Praha/Lucerna Music Bar ( + Kung-Fu Girlz, CrossCzech, The Chancers
                        Pipes And Pints
  • 22/06/13 - Sedlčany/PohodaFest 2013 ( + Jaksi Taksi, Zoči Voči, Sto Zvířat,... )
  • 27/07/13 - Čerčany/PyšelkaFest 2013 ( + ATD, E!E, zakázanÝovoce,... )
  • 02/08/13 - Liberec/Pivní bar Azyl ( + Finis Afemie, Tabula Rasa )
  • 21/08/13 - Praha/Café na půl cesty ( + Remission (CHI), Invierno (CHI) )
  • 30/08/13 - Nová Živohošť/Juniorcamp Tobogán ( + Detroit, Common Health )
  • 31/08/13 - Liberec/KC Vratislavice 101010 ( + Fakedown, Prove Your Pride,
                        Point Black Range (SVK), ZOO Harmonics (IZR), Criminal Collection,
                        Skywalker, Above The Underground (GBR) )
  • 07/09/13 - Nová Živohošť/Caravan Club ( + Detroit, Steakhouse )
  • 08/09/13 - Nová Živohošť/Caravan Club ( + Detroit, Steakhouse )
  • 12/09/13 - Praha/Futurum ( + Houba, The FIalky )
  • 01/10/13 - Praha/StreetCulture Bar ( acoustic )
  • 11/10/13 - Zagreb (CRO)/Mala Dvorana Jedinstvo ( + xDaydreamx, Kurve (CRO),
                        Siberian Meat Grinder (RUS) )
  • 13/10/13 - Rijeka (CRO)/Molecule ( + xDaydreamx, tba )
  • 14/10/13 - Ljubljana (SLO)/Klub Gromka ( + xDaydreamx, Bernays Propaganda (MAK) )
  • 15/10/13 - Wien (AUS)/Venster99 ( + Citadel (SVK), Got A Wolf, xDaydreamx )
  • 16/10/13 - Olomouc/Galerie U Mloka ( + xDaydreamx )
  • 17/10/13 - Wroclaw (POL)/Pod Palacykiem ( + Noviot Pochetok (MAK), xDaydreamx )
  • 18/10/13 - Trenčín (SVK)/Klub Lúč ( + xDaydreamx, Pipes And Pints )
  • 19/10/13 - Bratislava (SVK)/Music Gallery U Dežmára ( + Citadel (SVK), xDaydreamx )
  • 16/11/13 - Sedlčany/Pohoda Club ( + Skywalker, Fast Food Orchestra )
  • 28/11/13 - Praha/Chapeau Rouge ( + Mimo Realitu, First Class Ticket (GER),
                        Civilní Obrana )
  • 29/11/13 - Roudnice nad Labem/Renda ( + Nutno Dodat, First Class Ticket (GER),
                        Mimo Realitu)
  • 30/11/13 - Vimper/Zlatá Hvězda ( + First Class Ticket (GER), Imodium )
  • 06/12/13 - Ústí nad Labem/Exil ( + Sníh Na Schodišti, At Folsom Prison )
  • 21/12/13 - Sedlčany/Pohoda Club ( + Äemän Käki, The News, The Dumplings,
                        Detroit, ATD )
  • 27/12/13 - České Budějovice/Mighty Bar Velbloud ( + Budějcký Křupani, Boy,
                        B
    etter Way )27/07
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • 01/02/14 - Praha/Buben ( acoustic ) 
  • 15/03/14 - Praha/Žižkovská noc 2014 ( + Fanfan, Lolita, Edward Fortyhands,
                        Bonebroke, Punix 69, Osm Setin bez Jídla )
  • 21/03/14 - Mělník/Kanál ( + Sour Bitch )
  • 29/03/14 - Sedlčany/Pohoda Club ( + Covers For Lovers, Deratizéři, Totální Nasazení
                        Nežfaleš )
  • 13/04/14 - Praha/Moment café ( acoustic )
  • 19/04/14 - Praha/Rock Café ( + Prague Conspiracy, The Fialky, Unholy Preachers )
  • 03/05/14 - Dobruška/Majáles ( + Whatrock, Rogers, Irnis, Skywalker,
                        We On The Moon, MAAT, ATMO music )
  • 07/05/14 - Vojkov/Špejchar ( + Dick Cheney (SRB), P.R.S.O!. (SRB) )
  • 20/05/14 - Praha/Náplavka ( + My Dead Cat, Hanba, Repelent SS )
  • 14/06/14 - Hulín/Openfest 2014 ( + Sage, Artificial Life, LH7, IQ Opice, Wražedné
                        Emauzy, Szkrat, Hanz´sFuckers, Dark Gambale )
  • 21/06/14 - Sedlčany/Pohoda Fest 2014 ( + Detroit, Äemän Käki, Pomalu Plující, ATD,
                        Matyas, Malalata Sound System, The Fialky, Pub Animals,
                        Fast Food Orchestra, Vypsaná Fixa )
  • 27/06/14 - Praha/Letní Žižkovská Noc 2014 ( + Mike On Fashion, Ef co., Black Bay,
                        Eat Me Fresh, First Class Ticket (GER) )
  • 12/07/14 - Tábor/Mighty Sounds 2014
  • 26/07/14 - Příbram/Fialka Fest ( + Dekolt, Vlastík Plamínek, Origami, Discoballs,
                        The Spankers )
  • 27/07/14 - Rokycany/Fluff Fest 2014
  • 01/08/14 - Liberec/Pivní bar Azyl ( + Kung-Fu Girlz, Hanba, Thalidomide, Kejmy,
                        Ikiru, Disbeatless, Encore )
  • 02/08/14 - Radčice/Doupnice Fest 2014 ( + Pomalu Plující, Rogers, BU-FU,... )
  • 15/08/14 - Volyně/Summer Punk Party vol. III ( + Crushing Caspars (GER), The Fialky,
                        Hopes, Boy, Better Way, Smoketown G, Streetfighters,... )
  • 23/08/14 - Liberec/Bunkr ( + Braindead, Jovanera )
  • 04/10/14 - Praha/Rock Café ( + Gattaca, Esazlesa, The Chancers )
  • 08/10/14 - Plzeň/Pod Lampou ( + Flowers For Whores, Hanba )
  • 11/10/14 - Pfarrkirchen (GER)/ Club Bugaloo ( + Restless (GER), Pipes And Pints )
  • 14/11/14 - Čáslav/Grand Fest no. 9 ( + Žádnej Stres, Civilní Obrana, Nanosféra, Thom
                        Artway, Alchymie, Endless Journey )
  • 21/11/14 - Praha/007 ( + Prawn (USA), Gnarwolves (GBR) )
  • 29/11/14 - Karlovy Vary/Slash Bar ( + IQ 69 (AUT ) )
  • 09/12/14 - Praha/Café na půl cesty ( + tba )
  • 12/11/14 - Praha/Alef Café ( acoustic + Endless Journey, River Jordan,
                        Phil Nowedding )
  • 19/12/14 - Sedlčany/Vltavan ( + The Beautifuls, Äemän Käki, Detroit, The Needs,
                        Friendly Fire, Václav Fiedler,... )
  • 20/12/14 - Strakonice/Křemelka ( + Delusion, Delikvence 11 )
  • 27/12/14 - Třeboň/Beseda Bar ( + J.J.O.D., Ends At Last, Criminal Colection )
  • 28/12/14 - Praha/Klub Buben ( + The Unholy Preachers )
  • 31/12/14 - Mariánské Lázně/RC Morrison ( + Live It, Ef co., Eat Me Fresh )
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • 23/01/15 - Liberec/Bunkr ( + The Unholy Preachers, Thalidomide )
  • 13/02/15 - Praha/007 - křest desky ( + First Class Ticket (GER), Kung-Fu Girlz )
  • 19/02/15 - Praha/Moment café ( acoustic )
  • 20/02/15 - Valašské Meziříčí/Music Bar Lira ( + Outsider, Real Life Version (SLO) )
  • 21/02/15 - Pelhřimov/Utopia ( + Highstreet Hooligans )
  • 05/03/15 - Mladá Boleslav/U-Turn Pub ( + Hanba )
  • 14/03/15 - Praha/Žižkovská noc 2015 ( + Queens Of Everything, První Hoře,
                        Insania, Imodium )
  • 04/04/15 - Ostrava/Plan B Hardcore Cafe ( + Highstreet Hooligans, Criminal Colection )
  • 05/04/15 - Brno/Kabinet MÚZ ( + Kruhy, Empty Hall Of Fame )
  • 17/04/15 - Sedlčany/Pohoda Club ( + The Bautifuls, Call Tracy )
  • 22/04/15 - Praha/Slušnej Kanál ( special acoustic set )
  • 25/04/15 - Kašperské Hory/Horský klub( + Bridges Left Burning, Taras Bulba)
  • 08/05/15 - Tábor/Na Ceste (+ Worldhood, Jaywalker, OiOiPiratoi)
  • 09/05/15 - Horažďovice ( + Worldhood, OiOiPiratoi)
  • 12/05/15 - Praha/Rock Café ( + The Real Mckenzies (CAN) )
  • 15/05/15 - Havlíčkův Brod/Klub Oko ( + Rabies, Highstreet Hooligans, Citylights )
  • 16/05/15 - Olomouc/15 Minut ( + WhoCares?, Empty Hall Of Fame, Darko (GBR) )
  • 30/05/15 - Vojkov/Špejchar ( acoustic + Quemar, OiOiPiratoi )
  • 06/06/15 - Praha/Bohemians ( + Lihový milice, Honorace, Punto d'Onore,
                        Kung-Fu Girlz, Jirka Havránek a Fullhouse, Pio Squad, OiOiPiratoi )
  • 13/06/15 - Praha/Klinika ( acoustic + OiOiPiratoi, Quemar)
  • 13/06/15 - Praha/Klinika ( + Done And Gone )
  • 20/06/15 - Nepomuk/Nefestík 2015 ( + BJB, Cirkus Paciento, Burgtheater,
                        
    Holden Caulfield, 
    Jahtec Jammin' Job, Acid Row, Dr. Kary,
                        Mr. Roll + Wilda Panda, Rastabilly´s Kang,... )
  • 26/06/15 - České Budějovice/MC Fabrika ( + The Secrets, The Duffs )
  • 27/06/15 - Rabí/Ruinfest 2015 ( + Android AngelI Love You Honey Bunny, 100°C,
                        
    Rest In Haste )
  • 27/06/15 - Čkyně/NaEXfest IV ( + Riverside Project, A Sweetwater Trick, Exil, The Hump )
  • 11/07/15 - Radčice/Doupnice Fest 2015 ( + Conquestio , Synové výčepu, Hustej Wimpy,
                        Hentai Corporation, A bude hůř, Paragraf 219, Kalkata Band,
                        Prague Conspiracy, Herbert Einstein )
  • 18/07/15 - Valašské Meziříčí/Majkova garáž ( + Last Of Us (SVK), Krang, Rabies,
                        Timebomb (HUN ) )
  • 25/07/15 - Stará Boleslav/Bunch Fest 2015 ( + Až naprší a uschne, Black Sheep (BEL),
                        Sour Bitch, Jet8, The Unholy Preachers, Prague Conspiracy,
                        Get Dead (USA), Skywalker )
  • 25/07/15 - Veselí nad Moravou/Unite The Passion 2015 ( + Denoi, Bessar Unggas,
                        From Our Hands (SVK), Overhype, Vladimír 518, The Rocket Dogz )
  • 08/08/15 - Zwiesel (GER)/Jugendcafe ( + The Holy Kings (GER), Final Effort (GER),
                        White Fields (GER) )
  • 12/08/15 - Praha/Cross Club ( + The Smith Street Band (AUS) )
  • 15/08/15 - Praha/Rekomando ( acoustic + OiOiPiratoi )
  • 21/08/15 - Lipno nad Vltavou/Devils Extreme Race 2015 ( + Kruhová Záležitost,
                        The Unholy Preachers )
  • 04/09/15 - Leisnig (GER)/Back To The Roots 2015 ( + Void Boyz (GER),
                        The Lamplighters (GER), Mental Refuse (GER), No Turning Back (NLD),... )
  • 19/09/15 - Strážnice/Green Music Club ( + Chasing Christy, Pogs In The Living Room,
                        Memento Mori, Hoghstreet Hooligans )
  • 20/09/15 - Praha/Loď Tajemství ( + Presento (SVK) )
  • 26/09/15 - Praha/svatba Jirky Skružného ( + feat. Broken Brain, Kung-Fu Girlz )
  • 10/10/15 - Halle (GER)/VL Ludwigstrasse ( + CityLights )
  • 17/10/15 - Praha/007 ( + Tengri, I Am Pentagon )
  • 24/10/15 - Plzeň/Sally Brown ( + Hard Mind (FRA), Ultimhate (FRA), Eat Me Fresh )
  • 27/10/15 - Kladno/Auto da fé ( + Selfish Murphy (ROM) )
  • 27/11/15 - České Budějovice/Dead End Festival 2015 ( + Queens Of Everything,... )
  • 03/12/15 - Praha/Futurum ( + Mark Foggo's Skasters (GBR/NDL),
                        The Moonshine Howlers, Gagarin, The Oxx, What's Our Name Again )
  • 18/12/15 - Kadaň/Posezení Pohoda ( + 0 1 0 0 )
  • 19/12/15 - Sedlčany/Vltavan ( + Václav Fiedler, The Beautifuls,... )
  • 25/12/15 - Roudnice nad Labem/Renda ( + Wild Roses, Cirguz, Louty )
  • 31/12/15 - Praha/Rock Café ( + Ant Mafia, Vintage Wine, Kníry )
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  • 21/01/16 - Praha/Klub Buben ( + Kung-Fu Girlz, The Chancers )
  • 29/01/16 - Plzeň/Pod Lampou ( + Itchy Poopzkid (GER) )
  • 05/02/16 - Most/Restaurace Kaštan ( + Anita, Louty )
  • 06/02/16 - Ostrava/Pendl 2016 ( + Empty Hall Of Fame, The Moonshine Howlers,... )
  • 19/02/16 - Kladno/Restaurace u Mamuta ( birthday party )
  • 25/02/16 - Uherské Hradiště/Klub Mír ( + Things Like That, Skywalker, Kronstadt )
  • 26/02/16 - Olomouc/21 Rock'n'Roll Cafe ( acoustic )
  • 14/03/16 - Praha/Infocentrum Salé ( acoustic )
  • 08/04/16 - Strakonice/Křemelka ( + Krang, Rabies )
  • 09/04/16 - Piding (GER)/Baamhakke ( + The Ultimate Indicator (GER),
                        First Class Ticket (GER) )
  • 29/04/16 - Sedlčany/Pohoda Club ( + Curlies, The Beautifuls )
  • 24/05/16 - Praha/Rock Café ( + Ellyce, Blackout Problems (GER) )
  • 10/06/16 - Litvínov/Ponorka ( + BOB, Burning Steps )
  • 11/06/16 - Petrov u Prahy/NaKaši Fest 2016 ( + Louty, Aculeos, Kung-Fu Girlz, ... )
  • 16/06/16 - Praha/Klub Buben ( + Time Shifters, Dirty Blondes, The Shifty Grifts,
                        The Chancers, Green Småtroll, The Gangnails, The Rocket Dogz,
                        Prague Conspiracy, The Unholy Preachers,... )
  • 17/06/16 - Ostrava/Plan B Hardcore Cafe ( + Romeo Fucked Juliet,
                        Freddy Fudd Pucker (NZL) )
  • 18/06/16 - Valašské Meziříčí/Music Bar Lira ( + Limited Edition,
                        Freddy Fudd Pucker (NZL) )
  • 04/07/16 - Hradec Králově/Rock For People 2016
  • 22/07/16 - Tábor/Mighty Sounds 2016
  • 12/08/16 - Dublovice/Duranga Fest 2016 ( + Štěpán nezDvořák, Nekonečnej Konečník,
                        
    Until Tomorrow, Zlomená 14, The Beautifuls, Hodokvas )
  • 13/08/16 - Bílovec/Summer Acoustic Festival 2016 ( Pokáč, Kalle, Mike Noegraf (FRA),
                        Joe McMahon (USA), Yotam Ben Horin (IZR), Trocha Klidu, Retfish )
  • 27/08/16 - Kašperské Hory/Wake Up Summer Fest ( + Twist And Shout,
                        Kung-Fu Girlz, Pilot Season, Grosswell,... )
  • 10/09/16 - Praha/Klub Buben ( + Try Hards, Bad Taste )
  • 17/09/16 - Olomouc/15 Minut ( + We Are Here, War Reporter, Krang )
  •  27/09/16 - Praha/Kampus Fest 2016 (+ The Endorians, ZELENINA, Light & Love,
                         Zoči Voči (SVK), Purist )
  • 01/10/16 - Milevsko/Nádražka ( + Štěpán Nezdvořák, Burning Steps )
  • 21/10/16 - Plzeň/Plzeňská noc 2016 ( + COX VOX, Unravel, Krang, Skywalker
                        
    Positive Mind )
  • 29/09/16 - Praha/Café na půl cesty ( + Antillectual (HOL) )
  • 05/11/16 - Dresden/Club Noviatis ( + Grosswell, Backfist, Hopes )
  • 06/11/16 - Berlin/Haus der Jugend - Bunte Kuh ( + Grosswell, Backfist, Hopes )
  • 22/11/16 - Praha/Klub Újezd ( + Zmar, Or )
  • ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • 21/01/17 - Písek/Music club Divadelka ( + Unravel, Homesick, Hopes )
  • 27/01/17 - České Budějovice/Music Bar Velbloud ( + Brighter Days, Hopes )
  • 28/01/17 - Havlíčkův Brod/Klub Oko ( + Highstreet Hooligans, Hopes )
  • 03/02/17 - Mělník/Stará Mydlárna ( + Burning Steps, Hopes )
  • 04/02/17 - Sedlčany/Pohoda Club ( + Until Tomorrow, Hopes )
  • 10/02/17 - Praha/007 ( + Krang, Hopes)
  • 11/02/17 - Liberec/Bunkr ( + I Am Pentagon, Krang, Hopes )
  • 17/02/17 - Bratislava/Fuga ( + Act On Disputes (SVK), Strength To Endure (SVK),
                      Spitit Desire (AUT), Krang, Hopes )
  • 18/02/17 - Brno/Eleven club ( + Krang, Hopes )
  • 24/02/17 - Ostrava/Gora ( + Noisy Pots, Krang, Hopes )
  • 25/02/17 - Strážnice/Green Bar ( + May 24th, Filthyminds, Straightline (GER),
                      Krang, Hopes )
  • 03/03/17 - Plzeň/Pod Lampou ( + Hopes )
  • 10/03/17 - Roudnice nad Labem/Renda ( + Louty, Hopes )
  • 11/03/17 - Děčín/Biograffs club ( + Louty, Hopes )
  • 17/03/17 - Boskovice/Turbína ( + The Desperate Mind, We Are Here )
  • 18/03/17 - Valašské Meziříčí/Music Bar Lira ( + Bokom Okolky (SVK), Krang )
  • 13/04/17 - Brno/Hrnem Brnem 2017 ( + Supertesla, Rocket Dogz, Circus Brothers,... )
  • 21/04/17 - Praha/Jarní Mighty Sounds 2017 ( acoustic )
  • 04/05/17 - Olomouc/Under The True Color ( acoustic )
  • 11/05/17 - Praha/Rock Café ( + Blackout Problems (GER) )
  • 20/05/17 - Vimperk/Majáles 2017 ( + The Fialky, Fast Food Orchestra,... )
  • 02/06/17 - Praha/Klinika ( + No Chance Of Recovery, Grosswell, Hopes )
  • 03/06/17 - Liberec/Pivní bar Azyl ( + No Chance Of Recovery, Grosswell, Hopes )
  • 09/06/17 - Brno/Kabinet MÚZ ( acoustic + Criminal Colection, Ctib )
  • 03/07/17 - Hradec Králové/Rock For People 2017 ( + Burning Steps, The Chancers, Krang,
                      Skyline,... )
  • 15/07/17 - Tábor/Mighty Sounds 2017 ( acoustic )
  • 22/07/17 - Náklo/Punkrock Beach Party vol. 2 ( + Retfish, Our Atlantic, Supertesla,
                      Ňuňu, Stay On Course, Miserable Ones )
  • 12/08/17 - Říčany/Starák Fest 2017 ( + Fast Food Orchestra,... )
  • 19/08/17 - Volyně/Summer Punk Party vol. VI ( + Empty Hall Of Fame, I Am Pentagon,
                      Hentai Corporation, Nežfaleš, The Casualties,... )
  • 31/08/17 - Opatovce (SVK)/Punkáči deťom 2017
  • 02/09/17 - Mezné/Goodbye Summer 2017 ( + The Beautifuls,... )
  • 20/10/17 - Praha/007 ( + The Oxx, Toufar )
  • 01/12/17 - Praha/Rock Café ( + Smile And Burn (GER), Itchy (GER) )