JTN - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

JTN punk / Stráž pod Ralskem

„J.T.N. POGO PUNK ZE SEWERU“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Zpěv, Balalajka, Ukulele, Violoncello, Bicí, Tympány, Djembe, Akordeon, Piano, klavír
Nástrojové obsazení: Kytara, Kontrabas, Harfa, Rap, Growl, Bicí, Tympány, Saxofon, Fujara, Housle
Nástrojové obsazení: Kytara, Ukulele, Banjo, Niněra, Zpěv, Beatbox, Jódlování, Bicí, Dřívka, Triangl

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

1996

VŠECHNO TO ZAČALO V HORNÍKU VE STRÁŽI,TŘI KÁMOŠI JOHNS,PEPA A LACI SE JAKO VŽDYCKY SEŠLI U PIVKA. A KDYŽ UŽ JICH MĚLI PÁR VYPITO DOSTALI NÁPAD ZALOŽIT KAPELU,ZATIM BEZEJMÉNA.JISTĚ ŽE NIKDO NA NIC NEUMÍ,ALE NĚCO JE VEDLO K TOMU POKRAČOVAT.

ZAČÁTKY JSOU FAMOZNÍ A ZKOUŠÍ SE SNAD KAŽDÝ DEN. ČASEM ODPADÁ BASÁK LACI A KONCEM ROKU 98 SE PŘIPOJUJÍ KE KAPELE NOVÝ DVA ČLENI ČUŘÍK (zpěv) A DAWE (basa) VZNIKÁ I NÁZEV J.T.N.(Já To Nebyl) . ZAČÍNÁ SE ZKOUŠET NA NOVO:

JOHNS(kytara)

,PEPA(škopky),

DAWE(basa)

,ČURÍK(zpěv) 

98-00

BICÍ PAN PEPA ODJÍŽDÍ DO ŠVÝCAR NA ZKUŠENOU A ŽONCAR KYTÁRKA PUTUJE NA VOJNU COŽ ZNAMENÁ ROČNÍ PAUZU PRO JTN. ZHRUBA PO ROCE SE ZAČÍNÁ ZKOUŠET A ZAČÍNAJ PRVNÍ AKCE. POPRVÍ SE ZAHRÁLO V CHRASTAVĚ V HOSPODĚ U KOMÍNA PARÁDNÍ AKCE ROZBITÝ PŮLITRY A TAKY USPĚCH PRO JTN.DRUHÁ AKCE SE KONÁ V LIBERCI U HŮLKY,ZASKAKUJE HROCH,ŽONCAR NESTÍHÁ DORAZIT Z PRÁCE. AKCE SE ZAČÍNÁJ ROZJÍŽDET A TO PŘEVÁŽNĚ V LIBERCI HRAJE SE SKAPELAMA ZAČÁTOK KONCA ,JEDNA KREV,STREET MACHINE,PROVOKACE.

2001

FŠECHNO ŠLAPE PARÁDNĚ MOŽNÁ AŽ MOC,PODLE HESLA SEX, DROGY A PUNK ROCK.KONCEM ROKU JTN ZALÉZAJÍ DO STUDIA V LIBERCI A ZA POMOCI KOVIHO(ragedis records) VYDÁVAJÍ PRVNÍ DEMO PŮDNI PUNK.

KRÁTCE NA TO ODCHÁZÍ DAWE NA VOJNU A CHVÍLI PO NĚM OPOUŠTÍ KAPELU I ČUŘÍK,ŠOK!! TO ZNAMENÁ DALŠÍ ROČNÍ PAUZU PRO JTN.A VŠAK DAWE PO NÁVRATU Z ARMY ZAČÍNÁ ZPÍVAT NEJDE TO,ALE ZKOUŠÍ SE DÁL A DÁL.KLUKŮM ZAČÍNÁ CHYBĚT NĚJAKEJ MOTIVAČNÍ KONCERT POŘÁD SE PLÁCAJ VE ZKUŠEBNĚ A NIKAM TO NEVEDE.

ZHRUBA PO ROCE SE JTN DOSTÁVAJ NA PRKNA V LIBERCI KLUB ALKATRAZZ TAKY V BOLESLAVI A ZVÍŘETICE FEST. JEDE SE ZATIM VE TŘECH

DAWE(basa a zpěv)

.JOHNS(kytara),

PEPA(škopky)

2005

JE TU ROK 2005 A SNIM PRO KAPELU PŘICHÁZÍ POSILA,DRUHÁ KYTARA,HROCH (BEJVALEJ RÁDIO STS)

JTN JSOU OPĚT VE ČTYŘECH A VRACÍ SE STAREJ DOBREJ NÁBOJ A TAKY NÁPADY NA TVORBU NOVÝCH SONGŮ VZNÍKA I NOVÁ ZKUŠEBNA V DUBNICI HNED VEDLE PUBU A TAKY INOVACE APRÁTŮ,KTERÁ BYLA POTŘEBA PRO DALŠÍ AKTIVITU KAPELY. JTN JDOU KUPŘEDU A KONCEM ROKU 2006 ZALEZLI DO STUDIA VE VŠECHLAPECH U HONZI VÁVRY A DÁVAJ DOHROMADY 13 NOVÝCH SONGŮ DEMO MÁ NÁZEV TROCHU PUNKU NAVÍC.A JEDNÁ SE O SAMO NÁKLAD.

J.T.N. JSOU:

DAWE (basa zpěv)

,JOHNS(kytara zpěv),

PEPA(bicí sbory)

,HROCH(kytara sbory)

2012-2013

PO ŠESTI LETECH SME VYPUSTILI ČTYŘI NAHRÁVKY( V SOBĚ, SEBER SE PADEJ, SOFTWEAR, GAMBLER) Z TOHO TŘI JSOU SPOLEČNEJ SPLIT S KAPELAMA ROPUCHA, OSLIZ, HOROR PORNO COKS

Bio a historie