JR band - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

JR band pop-rock / Slaná

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 3

Spřízněné kapely: 1

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
3 860
Poslechnuto skladeb
410
Profil registrován
31.3.2010

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Klávesy : KORG Triton Extreme + KORG Pa2X Pro

Bio a historie

Bylo, nebylo
  Tak nějak by mohl začínat tento příběh. Pravdou však je že od roku 1980 jsem navštěvoval LŠU v Liberci. Nebylo to dobrovolně, s donucení. Dnes jsem srašně moc vděčný svým rodičům, že mi ukázali kouzlo klavíru. Rád vzpomínám na paní učitelku Typltovou a hlavně na paní učitelku Kuchyňkovou. Ale měli mne vice řezat, že málo cvičím :-). Hledal jsem všemožné výmluvy. 
  Když mi bylo asi patnáct let, tak jsem  postupně přicházel na to, že není špatné přijít do školy a ukázat, že sice nejsem sportovně založenej, ale mám i nějaké jiné přednosti. V té době jsem začal skládat své první skladbičky. Dnes už ani nevím co to bylo zač. 
  Po ukončení gymplu, jsem se pokoušel udělat VŠ zcela jiného oboru. Hudba šla bohužel stranou. Také studium se mi nedařilo. Snažil jsem se přesvědčit pány pedagogy, že zkouška je od slova zkusit a opravný termín od toho, aby se využíval. Nějakou dobu mi to prošlo, ale nic netrvá věčně. A tak jednoho dne nastal konec. 
  Vrátil jsem se zpět do Hodkovic a zde jsem se seznámil se slečnou, nynější mojí ženou. Přesvědčil jsem ji, že trochu málo umím na klavír. Přišla s nápadem, že bych mohl hrát na své vlastní svatbě. Ten nápad se mi líbil. Ženu jsem v té době ukecával, že přestože mi nedávno koupila klávesy, tak nejsou nic moc. Klávesy jsme prodali a spolu jsme si pořídili první slušný nástroj- Yamaha PSR-3000. Já jsem odehrál svou svatbu a opět začal skládat převážně instrumentální skladby. Tu a tam nějakou s textem. Problém je v tom, že špatně vyslovuji hlásky R a Ř. Takže texty, které si píši pro sebe jsou bez těchto hlásek. No, ale po pravdě řečeno můj zpěv není nikterak oslnivý :-). 
  Po dvou letech našeho společného manželského soužití jsem vzal ženu na hudební veletrh do Prahy. To se mne zdály Yamahy poněkud zastaralé, a zrovna tam byla premiéra TYROS-3. Však do cesty se nám připletl pan Sýkora z Nymburka. Ten mne pozval k sobě domů a předvedl jedinečný nástroj KORG PA2X Pro. No a já zjistil, že má žena je vlastně taky pro. Jenže penízky na tento nástroj nebyly. V té době jsme take řešili problem s bydlení. Věděli jsme, že stávající byt je nám malý a k tomu všemu vánoce. 
  To byly vánoce! Prodali jsme byt v centru Liberce a zakoupili domeček v jedné vesnničce na Semilsku. A koukám co to není pod stromečkem KORG PA2X Pro. Jedinečný nástroj. A já se stále snažím dělat hudbu tak jak nejlépe umím. Hraji své, ale i převzaté věci. A to nejen pro sebe. Mé ženě jsem z celého srdce vděčný. Stejně tak děkuji rodičům, že mi ukázali kouzlo muziky.