Joking Hazard - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Joking Hazard rock-pop / Moravské Budějovice

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Co je u nás nového?

Upraveno:

Ahoj všem! Blíží se prázdniny a s nimi i "Prázdninový start" na nádvoří v Mor. Budějovicích, kde bychom se měli objevit poprvé v nové pětičlenné sestavě. Během posledních dvou měsíců jsme ladili program pro "Prázdninový start" a měli bychom představit prozatím zkrácenou verzi našeho programu, kdy zahrajeme především písně ze staršího repertoáru. Na konci prázdnin by měl být hotov již kompletní program, plánujeme koncerty v Mor. Budějovicích, na třebíčsku a jihlavsku. V blízké době by měl světlo světa spatřit nový "hazardovský" facebookový profil. Plánujeme točení nového singlu. Doufáme, že do Vánoc bude na světě. Na koncertech na konci prázdnin do repertoáru přibudou i z brusu nové písničky. Všem přejeme pohodové prázdniny a těšíme se na setkání s vámi na našich koncertech.


Prázdninový start

Upraveno:

Ahoj všem. Mám potěšení oznámit všem našim trpělivým  fanouškům, že náš soubor bude poprvé k vidění a slyšení v nové sestavě! Kapela vystoupí 1.7. 2016  v Moravských v Budějovicích na zámeckém nádvoří v rámci tzv. "Prázdninového startu" spolu s kapelami O5 a Radeček a Jarní směs. Měli bychom se objevit v pořadí jako první, tedy ve 20:00. Kapela byla rozšířena  o dva nové členy, tzn. počet členů je nyní 5! Takže Joking Hazard po poměrně velkých a již zmíněných změnách vypadá takto:

Aneta Ferdanová (zpěv)
Aleš Bouchal (b. kytara, zpěv)
Pavel Němec (kytara, zpěv)
Zdeněk Beroun (kytara)
Vláďa Kostelecký (bicí)

Na Prázdninový start se velmi těšíme a doufáme, že dorazíte v hojném počtu! :-)


Joking Hazard má nový hlas!

Upraveno:

Ahoj všem, jak jsme slíbili, přinášíme čerstvé zprávy o stavu a činnosti našeho hudebního sdružení. Na základě společného rozhodnutí se kapela rozhodla pokračovat v hudební činnosti a obsadit post zpěvačky "novou krví". To se naštěstí  docela rychle podařilo a do souboru přichází nová tvář, nový hlas kapely Aneta FERDANOVÁ, která i přes svůj mladý věk není na hudebních pódiích žádným nováčkem. Kapela se tedy již po několikáté nadechuje, začíná spolupracovat se zkušeným producentem a hudebníkem třebíčského regionu Pavlem Němcem a pouští se do práce, která by měla vyústit vydáním debutového alba a následnou sérií koncertů. V tuto chvíli je před námi spousta práce, každopádně o prvním koncertu budete pochopitelně informováni. Držte nám palce!