Johnny Stalk - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Johnny Stalk garage-power / Heřmanův Městec

„LIKE NOTHING FROM THIS WORLD“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Veselé Vánoce, hovada

Abyste si mohli poslechnout i něco jinýho než koledy, máte tady od nás dárek pod stromeček. Naše nový album Like Nothing From This World, který sme zrovna dneska dodělali.

Zatím je jen pár kusů, ale Dallasova vypalovačka chrlí (každejch 20 minut jedno) další.

K dostání taky jako CD, nejlépe na našich koncertech nebo na adrese Jan Košťál, bouda Err. No. Košťála, Čepí.

Nebo si ho stáhněte tady na bendzounu.

Tak šťasný a veselý, hovňouskové!


Oldschool - Newschool

Upraveno:

Jak se máš?

Hele jako nejsme si jistý, jestli to tady někdo čte, ale zkusíme to ještě. Dali sme skladbu Makej do playlistu, protože proč? Protože jsme dokončili práce na nahrávání a másterování a zvukaření nebo jak se to všechno menuje.

Zbejvá už to jen nějak vydat, a to možná bude trošku problém, jako dycky že jo. Ono je to celkem 18 songů a asi to budeme muset rozdělit na starý dobrý oldschool songy a nový hnusný newschool hevymetalový sračky. Tak aspoň tahle ochutnávka. Samozřejmě ze sekce oldchool.

Johanka


Princ a výčepnice

Rok se s dvěma lety sešel a asi by to chtělo nějakou novinku. Aspoň to tuhle říkal Pitha. Říkal jsem mu, ať teda něco napíše, ale vyšlo najevo, že neumí psát. Nemít chytrý telefony funkci převodu řeči na text, neposlal by si ani zprávu.

Jako těžko se nám to říká, ale na jaře 2017 jsme byli ve studiu a jak vidíte, deska se pomalu ale jistě blíží. Možná ji na jaře 2019 vydáme, takže nebudu ani měnit ten náš status (Dá-li Bůh, bude letos LP platňa..), ač je tam už pár let, checheche, to je smutný. Nicméně jsme mezitím měli čas přemýšlet o opravdu kvalitním názvu našeho nového alba.

Bubnuje s námi zase Koště, což je taková malá novinka, která je stará maximálně rok a něco, takže je ještě docela žhavá.

Přijďte si na nás zapařit na Punkový vánoce do Hradce Králové nebo na Vánoční masakr v Heřmanově Městci.

Ať žije Princ a výčepnice.