Zdravím, večerníček je cool, ty další dva jsou taky good. Jestli chceš, poslechni a kdyžtak se ozvi, třeba bysme mohli dát nějakou spolupráci. A jen tak dál :) měj se
Zdravím, večerníček je cool, ty další dva jsou taky good. Jestli chceš, poslechni a kdyžtak se ozvi, třeba bysme mohli dát nějakou spolupráci. A jen tak dál :) měj se
Cesta Kamo mnel bych Zajem o ten verecnicek dal bych nato rusky ?? Kdybys mnel zajem Odp Wo2man@seznam.cz A jinak Davas si to dobre ...
Zdary jedeš si dobře jen tak dal :) čekuj moje beaty.. pripis koment ,pripade kritiku co chces pridavej mej se