JI & Mother Ducks - Videa | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

JI & Mother Ducks electronica-pop / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Smile (2. SINGL) 666 ×
  • I'm That Girl 455 ×
  • Big Demoiselles (feat. Vanda Choco) 296 ×
  • Deep Connection (CD version) 258 ×
  • Real Life (1. SINGL) 526 × Stáhnout MP3 zdarma

Deep Connection (rmx Martin Hudák)

Oficiální videoklip Vznik: 19.7.2011
Zpěvačka Jitka Charvátová aka JI si na jaře odskočila od příprav na turné s Oceánem a pro letošní léto připravila další singl ze svého sólového elektropopového debutu Feed My Lion. Výběr nového singlu Deep Connection proběhl velmi spontánně a podstatnou roli při něm sehrál zavedený slovenský filmový producent a režisér Martin Hudák (společnost OREO), který je mimo jiné autorem úspěšného videoklipu Už Richarda Müllera. Martin Hudák koncem loňského roku Jitku Charvátovou oslovil a vybral si Deep Connection jako titulní píseň pro film Projekt Alfa z televizní série Nesmrtelní. Skladbu poté ve spolupráci s producentem Arminem Effenbergerem a JI zremixoval a nyní stojí také za jeho vizuální podobou.
Projekt Alfa je natočený na motivy Stevensonova Podivuhodného případu dr. Jekylla a pana Hyda. Film je unikátní použitou technologií a je první svého druhu na Slovensku. Jeho režisérem je Karol Vosátko, který natáčel herce před modrou plochou, prostředí dostalo svoje kontury až později v postprodukci.