Jesus & The Bastards - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Jesus & The Bastards hardcore-punk / Velká Bíteš

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Strach
    Nezařazeno
  • Znamení smrti
    Nezařazeno
  • Špinavá hra
    Nezařazeno

Konec...

(Upraveno: )

Loučí se s Vámi kapela Jesus & the Bastards, najdete nás na fejsbůku, na bandzone, nebo na našem webu...děkujeme, že jste přišli a užili si koncert, snad se zase někdy příště uvidíme!! Takto nějak jsme se loučili na konci hraní a minulou sobotu se rozloučili i naposledy. Už na jaře jsme Vás informovali o tom, že si dáme menší pauzu na nazkoušení nových věcí a později se vrátíme s novým playlistem. Sice jsme již od léta odehráli pár vystoupení, každopádně cítíme, že to není ono. Za čtyři roky existence kapely jsme prodělali spoustu změn, co se stylu i dovedností týče. Shodli jsme se na tom, že takto už dál pokračovat nechceme. Ježíš už si taky přece jenom po těch 2013 letech zaslouží trochu odpočinku. Na závěr patří obrovské poděkování těm, kteří nás za celou dobu podporovali, kupovali si cédečka, trička, placky a hlavně s náma řádili na koncertech. Díky!!!

Pauza.

Už delší dobu řešíme co dál. Když sme na podzim 2009 začali hrát, nikdo z nás pořádně nevěděl, co dělá. Postupem času jsme se dostali někam, co má se začátkama už jen málo společnýho. Změny v playlistu sme prováděli za běhu, což mělo za následek, že nám vznikly dvě rozdílny části.
Shodli sme se, že po koncertě v Mandragoře příští týden pozastavíme veřejné vystupování a znovu se ukážeme až potom, co dopilujeme zvuk a nazkoušíme nové věci.
Ježíš je mrtev, ať žije Ježíš!!