Jesus & The Bastards - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Jesus & The Bastards hardcore-punk / Velká Bíteš

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Strach
    Nezařazeno
  • Znamení smrti
    Nezařazeno
  • Špinavá hra
    Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Doprovodný zpěv, Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Bio a historie

Vznik kapely se píše na podzim roku 2009, kdy se víceméně náhodou dala dohromady parta idiotů, co neuměla hrát. Prostě PUNK! Název se vymyslel u piva a na zkouškách se víc pilo než hrálo. První koncert jsme tak odehráli až v červenci 2010.

Za 4 roky působení kapela nastřádala spoustu zkušeností a odehrála nespočet akcí. Za zmínku stojí např. vystoupení v Bratislavě po boku Koffin Kats, první Glády v Před fest nebo dva ročníky Vánočního rajotu v Boru.
V dubnu 2011 se J&tB na akci MOCfest poprvé objevili s klaunem za mikrofonem. Tento převlek inspirovaný filmovým pojetím postavy Stephena Kinga se následně stal vizitkou kapely.
Během celého působení jsme vytvořili desítky skladeb s někdy až kontroverzními texty a nahráli celkem 3 dema. V druhé polovině roku 2013 pak hudební styl začal inklinovat směrem k hardcoru, což mělo značný vliv na ukončení činnosti Bastardů.

V zimě roku 2013 tak po odehraném koncertě v brněnském klubu Vegalité kapela oznamuje konec působení a přenechává prostor místní punkové scény nadějnějším uskupením.

 

Další informace naleznete na webovkách, na facebooku nebo na youtube.