Jan Ombre Blahynka - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Jan Ombre Blahynka folk / Blatnice pod Svatým Antonínkem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Tichá voda
  Nezařazeno
 • Co já vím
  Nezařazeno
 • Tvoje vina
  Nezařazeno
 • Lucie
  Nezařazeno
 • Mouchy
  Nezařazeno
 • Můzy
  Nezařazeno
Captcha obrázek

Nautica

Ahoj Honzíku,
přejeme Ti ze srdce do nového roku 2013 hodně zdravíčka, pohody, lásky a hlavně spoustu nových písniček a hudebních zážitků! :-)
Zdraví Nautica z Jablonce:-)

Nautičáci

Ahoj Ombre!:-)
Až se potkáš s našima, tak tě asi přizabijou, protože od tý doby, co máme tvoje CD "Diagnóza: Smutný optimista", tak nám v bytě a v autě nic jinýho nehraje! :-)
P.S. Máš prej jediný štěstí, že je fakt skvělý!

Ahoj a moc se na tebe těšíme na Lipnici!
Ráďa a Ája :-)

Cimbura

Ahoj Ombre!
Na http://www.notovani.cz/index.php/o… je zavěšen návod jak se stát účastníkem jubilejního X. ročníku písničkové soutěže Notování. Tuto zprávu ti posílám jako výzvu, abys zvážil svoji účast a včas (nejlépe již teď) se přihlásil.
Děkuji ti!
Za všechny okolo Notování :-) Cimbura

Bez profilu

Samsonovy štafle

Dobrý den,
gratuluju k postupu do vysílání. Rádi bychom zaručili co nejlepší kvalitu Vaší písničky a přidali nějaké dlší z Vašeho reprtoáru. Proto budeme rádi, když na adresu našeho rádia (nadete na http://www.radiosamson.cz/kontakt/) zašlete CD, které obsahuje píseň Tichá voda. Další písničky přidáme dle zvážení hudebního režiséra.
Děkuji, s pozdravem
Martin Pergl

Bez profilu

Kony - KaPPR

Čau Honzo, držíme palce ve štaflích. Fakt dobrá písnička, vlastně jako všechny tvoje další :-) Těšíme se na zahranou na dalším festu. Tak ať ti to muzicíruje!

Bez profilu

Brabar

Super hlas,super aranžmá.Mi jsme jen amatéři.Nechceš se mrknout na náš festival?www.cejcskydemizon.blog.cz/

Nahrávací studio George Lukase - Brno

Dobrý den,
rádi bychom Vám nabídli služby našeho nahrávacího studia. Nacházíme se v Brně, máme dlouholeté zkušenosti (téměř 15 let) s nahráváním všech žánrů počínaje folkem, rapem, rockem, metalem až po mluvené slovo, dabing nebo reklamy. Nahrávají u nás kapely z celého světa, zkušení hudebníci zvučných jmen i amatéři, kteří jsou ve studiu poprvé (k těm přistupujeme shovívavě a téměř mateřsky). Před samotným nahráváním preferujeme osobní schůzku s kapelou, kde se seznámíme a popovídáme si o tom, jak bude práce ve studiu probíhat, na co je potřeba se připravit a tak dále…
Více informací, včetně fotek ze studia a ukázek naší práce najdete na www.georgelukas.cz.
Máte-li zájem, kontaktujte nás na email: georgelukas@seznam.cz nebo na mobil: 604 748 719. Těšíme se na případnou spolupráci při nahrávání vašeho CD nebo Dema.
Nahrávací studio George Lukase - Brno