James Bond Quartet - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

James Bond Quartet blues-funk / Praha

„Máme nového kytaristu a bubeníka!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • James Bond Theme 140 ×

Novinky

Naše znělka v playlistu!

Drazí příznivci JBQ, ode dneška máte možnost slyšet ukázku zvuku aktuální sestavy v živé nahrávce z koncertu 31. 10. 2014 v pražském hudebním klubu Orion. Ukázkou je samozřejmě skladba James Bond Theme od Johna Barryho v našem aranžmá.


Předpremiéra nové sestavy už v pátek!

Upraveno:

Drazí přátelé bondovské muziky, zveme vás na páteční večer 31. října 2014 v klubu a restauraci Orion. Na saxofon si s námi tentokrát zahraje zakládající člen našeho kvarteta Róbert "Bobo" Mitrega. Začátek už po osmé hodině večerní, vstup zdarma pro agenty i agentky tajných služeb je samozřejmostí!

Adresa: ORION Club a Restaurant, Řehořova 30, Praha 3. Doprava: z Florence cca 10 min pěšky nebo bus 133, 175, 207, zastávka U Památníku. Tramvaji 5, 9, 26 na zastávku Husinecká z Hlavního nádraží. Stránka akce na FB zde.


Děkujeme všem zájemcům o místo v kapele!

Upraveno:

Drazí přátelé a příznivci našeho kvarteta, oznamujeme, že oba konkursy skončily ke dni 1. 8. 2014 a vítáme nové členy JBQ, kterými jsou Jan Sládek (g) a Jakub Koláček (ds). O nejbližších koncertech budete včas informováni i na stránce naší domovské agentury The Power Of Music.