Jakub Hübner - Novinky | Bandzone.cz

Jakub Hübner pop-rock / Říčany

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Jakub Hubner - In Your Eyes (Anastacia Cover)
  Nezařazeno
 • Nechci odejít (Single Mix)
  Nezařazeno
 • Jakub Hübner & Marie Šrámková - Kytice 2010
  Nezařazeno
 • Nevěřím (Can't Believe)
  Nezařazeno

Jakub Hübner - The EP - DIGITAL DOWNLOAD on ClickMusic.cz

(Upraveno: )

Ahoj:)

Jakub Hübner, zpěvák kapely The Travelers, vydává svůj první autorský sólový počin, ve kterém se ukazuje nejen jako kvalitní zpěvák, ale také jako schopný textař. 6skladbová deska s prostým názvem ´´The EP´´ vznikala přibližně dva roky ve spolupráci se 4 skladateli a 3 textaři. Na albu najdete jak české, tak anglické písně, včetně jediného duetu s Christinou Delaney.
EP bylo natočeno a smícháno ve studiích JH Home Studio a TripleR Recording Studio (Irsko) a vychází ve spolupráci s labelem V.I.P. Records & Entertainment.

JH Home Studio 2012.

Stahujte EP za pouhých 70 Kč, stačí jen zaslat sms. Instrukce najdete na ClickMusic.cz
...blíží se Vánoce, dejte EP pod stromeček svým nejbližším...:)

.::DOWNLOAD::.
 

Nové autorské EP - říjen 2012

(Upraveno: )

Ahoj všem:)

v nynější době pracuji na novém EPíčku, které spatří světlo světa začátkem října letošního roku. Kompletně natočeny a smíchány jsou zatím 3 písně, takže jsem lehce za půlkou. Do týdne bude natočena další píseň, na mix jedné se stále čeká a zbývá napsat text a natočit ještě poslední šestou skladbu.

Co už mohu prozradit je to, že EP bude mít tedy 6 skladeb (z toho dvě české), celkem se na něm ukážou 3 různí producenti/skladatelé. O texty jsem se postaral vesměs já sám. A nebojte se, nebudou to jen pomalé balady, ale dočkáte se i rychlejších kousků.
STAY TUNED! :))

Váš Jakub.
          

Nový autorský debutový Singl ''SOLDIER'' ve spolupráci se ZIKIm & Christinou Delaney

Ahoj všem fanynkám a fanouškům,
s velkým potěšením oznamuji, že debutová autorská pecka SOLDIER je kompletně dokončena a připravena k poslechu pro Vaše uši :) Jak jsem již před pár dny zmínil, hudbu složil vynikající producent Tomáš Zíka alias ZIKI a o text a backvokály v singlu se postarala má kamarádka a výjimečná zpěvačka Christina Delaney. Tímto oběma velice děkuji za úžasnou spolupráci a doufám, že ji také pořádně oceníte. O postprodukční práci jsem se postaral já sám. Takže, ať se Vám líbí a sdílejte ji kde můžete.

PS: po domluvě se ZIKIm očekávejte celé debutové CD koncem roku 2012. :) Radostná to zpráva!

Váš Jakub :)

Youtube Video jEH_tpP1zxUYoutube Video jEH_tpP1zxU