Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ivo Cicvárek progressive-folk / Brno

„stále hraju:)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Novinky

V nejbližší době chystáme dva koncerty s Ladou Šimíčkovou, která povila svého prvního potomka, ale už je naložená i na zpěv jiných věcí, než jsou ukolébavky. Symbolicky hned ten první koncert ve Veselé kavárně (viz kalendář) bude vstřícný pro rodiče, které nemají kam odložit své děti...

V prosinci pak v Kouřícím králíkovi chystáme čistě komorní večer, tj. bez kapely. 2 šansoniérky: Lada Šimíčková a Jana Šteflíčková + já, žánrový hybrid.

Zhudebnil jsem novou Ladinu píseň, kdy bude mít premiéru, netuším, ale každopádně zatím poslední společná věc s Ladou, píseň Racci, zazněla jen v létě na Zahradě, takže pro Brňáky bude novinka i to.

A konečně nová kapelka Leporelo, v které se angažuji (zpěv skvělá Markéta Tulisová), bude mít do Vánoc dvě vystoupení. Obě v Brně  - Klub Bigbít - vedle Moulin Rouge - 24. listopadu jako hosté Nestíháme, a pak v prosinci 14 na Sýpce s kapelou Nadotek. Musím asi Leporelu založit na Bandzone profil:)


Nově ke stažení

Přidal jsem ke stažení Banánový blues - srandička, která pojednává o zcela zásadním tématu. Volně šiřte mezi všechny, kteří se někdy pohádali o to, odkud loupat banán.

A Hymnu TMOU - raritka - a zároveň možná píseň, kterou ode mě zná z hlavy nejvíc lidí. Ovšem nikoliv hudebních fanoušků, ale hráčů šifrovacích her. Což je tedy smutné:))