Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Iron Maiden Revival Brno heavy-metal / Brno

„Live in Metro. 30.5.2020“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Wasted Years 2020 142 ×
  • Hallowed Be Thy Name 2020 110 ×
  • 22 Acacia Avenue 2020 104 ×

Novinky

Live in Metro. Přesun termínu!!!

Upraveno:

Jak už jistě víte z nastalé situace není možné koncert 4.4. v Metru uskutečnit. Ale nebojte se o akci nepřijdete! Podařilo se nám domluvit přesun na 30.5. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Snad vše dobře dopadne a sejdeme se v hojném počtu. Těšíme se na Vás.


Libina byla pecka!!!

Upraveno:

Takto nám to slušelo v sobotu na plese v Libině a my děkujeme za pozvání na parádní akci. Uvidíme se společně v metru 4.4.2020.

 

 


Nové nahrávky...

Upraveno:

Zdravíme naše přátele,

už nějakou dobu slibujeme dodání nahrávek ze studia a dnes máte tu možnost si je poslechnout. Nahrávka byla pořízena v Neuro Impulse Sound Studio (www.nisoundstudio.com/).

Chtěli jsme zkusit dostat do nahrávky atmosféru živého hraní. To znamená bez metronomu a nahrání na první pokus. Kytary, basa a bicí hráli současně, jako při živém hraní. Do takto vzniklé verze se již jen samostatně vpravil zpěv. Posuďte sami jak se nám práce zdařila. Tímto děkujeme Kubovi "Maggimu" za trpělivost a přejeme příjemný poslech.

Vaši IM rev. Brno