Ipsolatium - Úvod | Bandzone.cz

Ipsolatium alternative / Limro

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Skrytá potence
  Nezařazeno
 • Zároveň
  Nezařazeno
 • Klamavý stah
  Nezařazeno
 • O.P.
  Nezařazeno
 • Zázemí za zdmi
  Nezařazeno
 • Signály
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zatím nic není

Ahoj lidé, kteří sem někdy zabrousíte a možná čekáte něco nového. Opět musím zklamat. Nic nového totiž není.

Co se písní týče, není zrovna moc času něco nahrávat. Možná zase o prázdninách nebo někdy až to na mě přijde a bude to muset jít hodně rychle ven.

 

Joe

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Trashyour.tv

Ahoj. Pracujeme na nový internetový nekomerční alternativní televizi, která poběží na http://trashyour.tv/ Všechno je zatim v přípravách, čekáme na konec odpočtu a snažíme se trošičku zapsat do podvědomí lidí, abychom pak měli pro koho vysílat vůbec . Celej projekt vznikl z naší touhy po takový menší mediální revoluci - chceme dát prostor mladý kreativitě a publikovat ty, kteří nemaj na to, aby publikovali v komerčních médiích, protože si myslíme, že ta starší generace "hvězd", která je v týhle zemi uznávaná, už nikoho moc nebaví... Nutit tě lajknout tu FB stránku nemůžu, což mě mrzí .)) Ale kdyby tě to zaujalo, tak přímo na stránce Trashyour.tv je lajkovátko, který stačí stlačit. Ta stránka v podstatě slouží jako takový odpočívadlo pro ty, co čekaj na spuštění samotnýho projektu. Poustujeme max. 3 video-pousty denně, nespamujeme. Pokud se rozhodneš pro Like, tak díky .)

Světlana

Matroš je to dobrej Filipe, skoro je mi trochu líto, že jsem se nezúčastnil,
zvuk je zajímavej, ale udělal bych to frekvenčně přehlednější a srozumitelnější,
i v tomhle lofi by měly platit nějaký pravidla a poměry, bicí dáváš líp než jsem čekal....je to alternativa jak prase, normální posluchač si řekne
..co to kurva je, a to je bezva.

Zobrazit všechny názory