Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ion at an alternative-metalcore / Praha / Kladno

„http://www.supraphonline.cz/album/95301-v-case“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Obrázek

Producent: ION AT AN
Mix: Tomáš Raclavský
Mastering: Tomáš Raclavský
Album art: Aleš Hudec

Album
ANUPO

Digitální release

20. 11. 2013

ANUPO. První, co tě určitě napadne - co to sakra znamená?
Anupo neznamená nic pro masy, ale pro některé jedince může znamenat všechno.
Může to být jazykový novotvar například - poznání, láska, momentální pocit, obětování. Obětování věcí, které tě v konzumní společností běžně obklopují, pro štěstí bytostí, které miluješ, a finální zjištění, že nemusíš vše spotřebovávat. Čekání na malý náznak toho, že něco děláš správně. Metafora vztahu (k příteli, rodině, přírodě, Bohu). Název pro endorfín, jež tě zaplaví po příchodu do zkušebny nebo společné cestě na koncert.
Popravdě řečeno, je to zkratka. Chronologická zkratka názvů skladeb. Aspoň náznak, Ukrytá pravda, Oklamaná. Odráží stav, ve kterém se kapela nacházela v letech 2012/2013, kdy se nevědělo, jestli je to jen projekt, nebo kapela, a všichni hráli na všechny nástroje. Hledala se společná cesta, řeč.
Technicky Anupo znamená i: “To, co se stane ve zkušebně, zůstane ve zkušebně."

01
Oklamaná 3:06
02
Aspoň náznak 3:36
03
Ukrytá pravda 3:42
04
No Place For Worms (remake) 2:40

Bandzone.cz Tip týdne

17. srpna 2015
Byly chvíle (asi tak 6 - 8 let zpátky), kdy mi z Ion At An desky padala brada a ač nekřesťan jsem měl mrazení v zádech u každýho druhýho songu. "V lisu rozpolcenosti" byla hymna všech emařů pár let zpátky. Za tu dobu však Jonatán Kaleta ušel velkej kus cesty a prostřídal ve své kapele hromadu různých muzikantů. Jeho finálnní současná sestava je složená z vynikajících hráčů a velkých hledačů osobitosti jak ve zvuku, tak v aranžování skladeb. Čím dál víc se mi ale zdá, jakoby tu forma zašlapávala do země obsah a skladby jsou tak polámané, že nemohou úplně volně dýchat. Přesto se jedná o velmi originální a zajímavou partu srdcařů, kteří vědí co dělají a užívají si každou minutu, kdy jsou spolu naladěni na stejnou math christian emo metalovou vlnu. Věřím, že i vás jejich polámanej metal s hodně expresívním projevem hlavy celého projektu, Jonatana, dostane a rozšíří vaše obzory!
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 1540

Spřízněné kapely: 34

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
149 370
Poslechnuto skladeb
69 368
Profil registrován
3.5.2005