InsaneTV - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

InsaneTV alternative-punk / Jeseník

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Rozbor textu(1): Charlie, the Monkey

Napadlo mě, že spousta z Vás vlastně asi ani neví o čem jsou naše texty (vzhledem k tomu, že všemu v angličtině není na první poslech moc rozumět), tak jsem si připravil takový menší textový seriál, kde rozeberu myšlenku každého našeho textu.

První text je ze songy, kterou právě nahráváme. Jmenuje se Charlie, the Monkey a možná ji znáte z našich koncertů s tím, že je prostě o sexování s opicí. Ovšem je nutno číst mezi řádky.

Song je o člověku, co má v hlavě svůj svět, který mu pomáhá zvládat ten reálný. Cítí se díky němu sebevědomě, všechno dokáže (o čemž je vlastně refrén). Ve druhé sloce se ale vytváří konflikt. Náš člověk se v tom svém světě začíná ztrácet - přestává být schopný rozpoznat hranici mezi skutečností a představou.
Tohle jeho šílenství je ale přehlíženo (což má evokovat poslední část), čímž se úplně ztratí i pro okolí skutečného světa. Zmizí. Ale on nechce být sám. A proto se na sebe snaží upozornit ještě větším šílenstvím.

Kolikrát když jdeme po ulici a vidíme nějakého šílence, tak se ho snažíme nevnímat, abychom nedejbože neupoutali jeho pozornost.

Charlie,the Monkey text


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Majkláč (Administrátor)

Milé překvapení... trochu nadhledu mi v český tvrdý tvorbě chybí :).. vy ho přinášíte zpátky do hry ;). Good luck!

Zobrazit všechny názory »