Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

In Patria alternative-metal / Pelhřimov

„Nahrávky jsou na cestě“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Zdar! 
Jsme rádi, že si navštvil/a náš Banzone a jestli tohle čteš, tak si asi vydržel/a na tomhle profilu více jak 10....11....12...13 vteřin. Kapela In Patria pochází z Pelhřimova, města ve středu Vysočiny. Prezentujeme se něčím, co jsme nazvali "Alternative metal...realita je taková, že jsme se s každou písní dostali do trochu jiného odvětví tvrdé muziky, takže je to nevyhraněná změť, kdy bereme inspiraci z velikánů jako Slipknot a KoRn a zároveň s naší pomalou tvorbou zapadnem třeba i po kolena do popu, ale aspoň jsme romantici. Můžeme se vrhnout na budoucnost a tou by mělo být další nahrávání a koncertování, co nejvíce koncertování, protože hraní pro živé publikum je rozhodně to, o co nám v první řadě jde. Tak to jsme vyplýtvali plány do budoucna, a vzhůru do minulosti, které není příliš, ale za menší zmínku stojí. Kapela začala vznikat někdy v roce 2017, kdy se sebrala úplně první aparatura a vyrazilo se křičet a mlátit do nástrojů po garážích a sklepech. Po chvilkovém hledání jsme si našli i stálou zkušebnu skrze našeho bubeníka. Po sehrání a náhodě, začal vznikat první materiál. Toť vše k tomuto, zdá se, že nutnému představení.
Budeme se těit na poslechny, názory, akce, dodávání nové muziky i spoustu srandy. :D 

Složení: 

Kytara /vokály: Matěj

Kytara: Marty

Basa /vokály: Jessy Sixx

Basa: Vítek

Bicí: Marco 

Zpěv: JohnnY 

Zatím.....! 

Bio a historie

SparkFreshBlood logo
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Více informací »

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
3
Návštěv celkem
1 296
Poslechnuto skladeb
539
Profil registrován
17.9.2018