In Nomine - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

In Nomine metalcore-alternative / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Eternity_new song 2016
  Nezařazeno
 • DEATH COMES WITH STRIKE
  Nezařazeno
 • F3
  Nezařazeno
 • NEEDLESS BOY
  Nezařazeno
 • Crashed day
  Nezařazeno
 • Your choice harvest me fear
  Nezařazeno
 • No hope for another future
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Nová skladba ETERNITY !!!

Rozhodli jsme se po bezmála sedmileté pauze zaznamenat jednu z našich skladeb, která byla v našem živém setlistu vždy na prvním místě. V létě letošního roku padlo rozhodnutí nahrát song Eternity, která otvírala všechny naše koncerty. Bylo pro nás záhadou, že se tenhle výbušný song, reprezentující perfektně styl kapely In Nomine, ani na jednom z našich dřívějších EP nenachází. Nikdo z kapely In Nomine se již hudbě nevěnuje, ale myšlenka zvěčnit jednu z našich nejoblíbenějších skladeb nás dal znovu dohromady. Poslední aktivní sestavu tvořil kytarista Jonáš Motyčka, baskytarista David Sýkora a zpěvák Jakub Novák, právě tato sestava stojí za nově nahranou skladbou Eternity, kterou Vám nyní přinášíme.

Tvůrce myšlenky, znovuobnovení kapely In Nomine za účelem nahrávání Eternity, Jonáš Motyčka, který song i složil, se rozhodl svěřit zvuk do rukou v tuto chvíli zřejmě nejpovolanějšího člověka na moderní metalový projev Jaroslava Lukáče ze studia Negative Tunes, který dostál své pověsti a vykouzlil přesně to co jsme požadovali, tímto mu patří velké díky ! Druhým člověkem, který stojí za soundem Eternity je Martin „Holly“ Hollandr, u kterého jsme hudbu nahráli. I jemu za skvělý přístup a vytvořenou atmosféru velmi děkujeme !

Přejeme Vám příjemný poslech !

P.S. nahrávání Eternity nám dodalo chuť „comeback“ In Nomine rozšířit o živé hraní a další aktivity, proto v roce 2017 očekávejte nejen live podání této skvělé skladby…;-)


www.negativetunes.com

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Blanice Fest: Oslava 10 let + pohřeb Blanice na Tvrzi

zveme spřátelene všechny 13.10. na Blanici, mame zatím poslední termín od pánů majitelů, posledne se akce nezadařila, tak si to s námi minimalne přijdte užít, do budoucna snad uvidíme,záleží na učasti.Díky za pomoc a šiřte pls dál. díky. Start 17:00,vlezný 40Kč-je to už drahý :D

http://bandzone.cz/fan/blanicefest
https://www.facebook.com/events/3791978

Zobrazit všechny názory