Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Infernet pop-rock / Blansko

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Ahoj všem!!

Upraveno:

        Malá změna!! Přidali jsme sem Výpověď dohodou z koncertu na Rachotě. Mohli jste ji teoreticky vidět už dříve, protože byla vyvěšená v Novinkách, ale teď už se usadila nastálo v kolonce Videa. Pomalu (ale jistě) pracujeme na dalším "klipu", tentokrát z Rajbasu, tak se máte na co těšit.

INFERNET


tak máme 2013

Upraveno:

    Začátek nového roku část kapely strávila, jako již každoročně, ve věhlasném lyžařském středisku v Kunčicích (u čerta). Zdatně jim u toho sekundovalo několik fanoušků a manažerů :o) Probrali jsme novou koncertní šňůru, nějaké záležitosti pro tisk a média, něco popili a samozdřejmě si zalyžovali. Pár fotek jsem zde vyvěsil. Taky je mezi nimi jedna, která zavání soutěží o nejvýše položenou reklamu na Infernet. Zatím je rekord (919m) náš, ale jak nás trumfnete, pošlete foto a já to tu určitě vyvěsím. A vůbec, pokud budete mít nějakou pěknou fotku z koncertu nebo jinak spojenou s Infernetem, pošlete ji na náš mejl infernetbk@gmail.com

Mějte se!!!


Zima 2012

Upraveno:

Ahoj lidi,

       poslední naše letošní vystoupení na RAJBASu i na promítání pro Green Life hodnotíme jako velice zdařilé (doufáme, že vy taky). Velké díky všem, kteří nás přišli podpořit osobně a taky menší díky těm, kteří nás podporovali jen morálně nebo na dálku :o)

       Na příští rok chystáme další povedené akce, tak občas mrkněte sem na BANDZONE, budeme tu o všem včas infomovat. Počet návštěv na těchto stránkách se už přehoupnul přes tisícovku - takže díky vám.

       Přejeme všem pohodové vánoce, pořádně rozjetýho silvestra a skvělý vstup do nového roku. Jen bacha na tekutýho kapříka a hlavně na likérku Drak!!

INFERNET


Fanoušci: 19

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
14 087
Poslechnuto skladeb
6 673
Profil registrován
27.2.2012