Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Infernet pop-rock / Blansko

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Faval Music Circus je TEN TAM

Upraveno:

      Ahoj!!! Koncert na "Faválu" se povedl, do sekce fotek nám přibylo pár obrázků a teď už budeme vyhlížet léto. Nemusíte se ale bát, ani přes léto zahálet nebudeme.  Stále poctivě zkoušíme, ladíme, píšeme.... Hned jak začneme chystat něco zajímavého, budete určitě první, kdo se o tom dozví. Průběžně to tu kontrolujte, ať vám neuteče nějaká vychytaná novinka :o)


Pozvánka na koncert

Upraveno:

      Máme pro vás aktuální informace týkající se nejbližšího koncertu. Předesílali jsme, že akce proběhne někdy v květnu, což platí. Konkrétní datum je 16.5.2013 (čtvrtek) a místo konání – Faval music circus v Brně u výstaviště. Na adrese www.faval.cz najdete pod odkazem „mapa“ nejen přesné sídlo clubu, ale i linky MHD, které vás ke clubu a od něj dopraví. Celá paráda bude začínat v 18.30 hodin promítáním filmů Milana Jeglíka a Zuzky Kolouškové o Indonésii. Následovat bude náš koncert. Peníze ze vstupného (dobrovolné) budou použity na projekt "Green Life" – záchrana tropických deštných pralesů.

      Dnes, současně s touto informací, přidáváme novou skladbu „Magic time“ a upravenou verzi „Šafra“, do níž v závěru šoupnul Víťa trošku Jamajských tónů. Všichni, kteří znají hlavního hrdinu tohoto songu, tak jistě ocení zprávu, že Šarfo je - světe div se - pod čepcem... Tímto mu kyneme a připijíme na jejich šťastný život.

    V sekci videa se v nejbližších dnech objeví „Pohoda“ z našeho koncertu na Sýpce v Blansku.

Těšíme se na vás 16.5.2013 v Brně!!!

Ahóóój INFERNET!


Zdravíme všechny fanoušky Infernetu!

Upraveno:

      V neděli 3.3.2013 to bude přesně rok od našeho koncertu v klubu "Rachota". Po delší době jsme tenkrát hráli naživo a zahájili tak novodobou skvělou kariéru kapely Infernet:-) Neboť všichni členové skupiny jsou vášnivými lyžaři (jezdíme hlavně závodně) a užívali si hor, začínáme na další koncert zkoušet teprve teď (hlavně na pódiovou šou)! Tím pádem se nejbližší koncertík přesouvá na začátek května (asi 7.5. v Brně). Konkrétní místo a čas upřesníme. Naše roční výročí si tedy připomeneme alespoň tím, že zde v neděli najdete další nahrávku - písničku "Slova". Tak příjemný kulturní zážitek a v květnu ať jste tam. Tam, kde my!:-)


Fanoušci: 19

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
14 093
Poslechnuto skladeb
6 673
Profil registrován
27.2.2012