Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Inaction rock / Praha

„Už jsi to viděl?!?“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Makes You Wanna Cry- Makes You Wanna Cry - EP (2019) 300 ×
 • Prayer For Love- Light From The Dark (2018) 1 479 ×
 • Light From The Dark- Light From The Dark (2018) 1 077 ×
 • I'm Really Looking Forward To Being With You- Light From The Dark (2018) 957 ×
 • Baby, Let's Go- Light From The Dark (2018) 944 ×
 • That Starry Night- Light From The Dark (2018) 830 ×
 • We Must Have The Greatest Love- Light From The Dark (2018) 792 ×
 • I Said Bye- Light From The Dark (2018) 723 ×
 • Never Stop To Hope- Light From The Dark (2018) 682 ×
 • Let Yourself Be Guided- Light From The Dark (2018) 630 ×
 • Walking In The Rain- Light From The Dark (2018) 607 ×
 • Disappointed Heart- Light From The Dark (2018) 591 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Složení:

Ilča Vintrová - hlavní zpěv

Vašek Hořák - baskytara, doprovodný zpěv

Lukáš Fleischhans - kytara

Pepa Rajtr - bicí


 

Bývalí členové:

Martin Vintr - kytara

Juan Hernandez - kytara

Petr Svoboda - kytara, klávesy

Tomáš Král - kytara

Vít Kodeš - kytara

Vojtěch Hýbl - bicí

Marek Šrámek - klávesy 

Claudio Salvo - kytara

Bio a historie

2018

19. ledna vydávají jejich debutové album na pulty internetových obchodů jako Spotify, Google play, Itunes, atd. Vznikají také nové písně a 13.4. proběhne křest CD, který oficiálně uzavře jejich dvouletou práci. Na podzim vydávají první videoklip na píseň Prayer For Love. 

2017

Na začátku roku se kapele přidává kytarista Claudio a o pár dnů později se připojí bubeník Pepa Rajtr. Claudio a Marek v květnu odcházejí a na post kytary se dostává Lukáš Fleischhans. Po více než roční pauze se opět dostávají na pódia...

2016

Na jaře začínají natáčet debutové album v Hradci Králové. V tomto období se ke kapele přidá klávesista Marek Šrámek. Bubeník Vojtěch Hýbl opouští kapelu a nahrazuje ho Jan Strejček, který pro album nahraje pouze bicí part. Kapela se do konce roku stále potýká s výměnami a hledáním členů.

2015

Kapela v tomto roce natočila další dema a více koncertují a soutěží. V červnu se např. ukazují na festivalu Votvírák na Kiss Delta Stage. Na podzim se přihlašují do soutěží kapel Skutečná Liga a GBOB. V obou soutěžích se probojují do finále mezi 10 kapel ČR. Po soutěži opouští kapelu Tomáš Král a Vít Kodeš. Na soutěži GBOB se kapela setká s producentem Danielem Škráškem (Argema) a zpěvačkou Beatrice Todorovou (Abba Stars). 

2014

Martin z kapely odchází a nahrazuje ho kytarista Juan Hernandez. Ten však kapelu později opouští a na jeho místo přichází kytarista Petr Svoboda, který s kapelou na jaře nahrává 4 dema. Dne 17. května mají první koncert na festivalu Karmelfest v Mladé Boleslavi. V září odchází Petr Svoboda a s kapelou začne vystupovat Tomáš Král. V tomto roce se začínají ukazovat na festivalech a také zkusí soutěž kapel Silvercup.

2013

4. listopadu začala první zkouška s názvem InAction v pražském klubu Paliárka. Zpěvačka Ilona Vintrová, baskytarista Václav Hořák, kytaristé Vít Kodeš a Martin Vintr a bubeník Vojtěch Hýbl. 

2012

Setkání Vaška Hořáka a Martina Vintra na Pražské konzervatoři vedlo k založení kapely. Původní verze názvu kapely bylo ,,InSactious", nakonec se název ustálil na InAction.