I Love You Honey Bunny - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

I Love You Honey Bunny indie-rock / Praha

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

05. července 2021
Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Lazer Queen
    Nezařazeno
  • We Run
    Nezařazeno
  • Introduction
    Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

I LOVE YOU HONEY BUNNY: 

Sebastian Jacques - vocals
Martin Šolc - guitar
Kristián Kraevski - bass
Josef Keil -  drums


I Love You Honey Bunny je indie-pop-rocková kapela z Prahy. Svoji energickou hudbu kombinují s lehkým nádechem elektroniky. Jejich skladby se často zabývají i politickými a společenskými problémy, které řeší jejich generace. Charismatická čtyřka z Prahy má za sebou tour po střední Evropě, transatlantické tour v Kanadě a festivaly jako maďarský Sziget, Rock for People nebo Colours of Ostrava. 

 Jejich očekávané debutové album Cosmic Background Radiation vyšlo v říjnu 2018 po pětileté existenci a pěti singlech. Produkovali jej bratři Dušan a Tomáš Neuwerthovi. Zároveň s albem vyšel i apokalyptický klip k jejich singlu "Lazer Queen". 

Bio a historie