Illegal Orchestra - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Illegal Orchestra symphonic-progressive / Brno

„Irae Demo“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10121416182022 23 24 25 26 27

Až do oblak! - deset let jsme tady...

Upraveno:

Autorovo slovo do pranice:

Dnes je to deset let od našeho začátku, tak co bych k tomu napsal :-) ...

Pro mě je to takové dvojité výročí... kromě myšlenky na oprášení jednorázového projektu, který dnes před deseti lety vznikl, jsem také se STARTkovou kusovkou v ruce založil hudební školu Bandista, která v následujících letech dělala alfu i omegu veškerého mého pracovního života (včetně úklidu hajzlíků), než se přetransformovala v hudební klub Slowone, který v současné době zavíráme... developerským záměrům se nevyhneme, zřejmě je dnes potřeba v Brně o jedno wellness centrum více, než uměleckého klubu, který tu stál takřka sto let. Zajímalo by mě co by na to řekl architekt Bohuslav Fuchs, který tento klub navrhl, nebo Jaroslav Ježek, kterého toto místo inspirovalo ke složení Bugatti Stepu.

Hudba i ostatní kultura je pro mě od jakživ nepostradatelná, a i když mě práce v této oblasti neuvěřitelně vyčerpává, nezanevřu na ni :-)

Illegal Orchestra mám velice rád a jsem rád, že na něm mohu pracovat a nikdo mi tuto věc tak lehce nezničí... i když taková drzá OSA se o toto snaží prostřednictvím "právnické domněnky", kdy na jedné straně mě jako organizátora koncertů trestá za to, že jsem si sám nezaplatil poplatek (zkráceně). 

Dnes vám zde milí příznivci Illegal Orchestra sdílím hudbu z filmu Až do oblak!, který natočila Tereza Vlčková a já měl tu krásnou možnost se na něčem takovém podílet. Film vám vřele doporučuji. Je o mladé Lucii Němcové, malířce, která je nucena žít s atypickou formou autismu. Když mi je tak jak dnes (melancholicky), tak si na tento film vzpomenu a jsem rád, že si díky němu uvědomím, kde v podstatnějších věcech, které se kolem mě dějí, mohu vidět to, kam se ještě musíme posunout, aby bylo krásně :-)

Celému Illegal Orchestra přeji tu následující desítku tak krásnou jaká byla ta předchozí a všem našim příznivcům děkuji za to, že kupovali CD a chodili na koncerty, nebo si nás třeba stáhli na uložto :-). Každá vaše zpětná vazba mě velice potěšila.

Honza W.

Youtube Video T_45XDsGD5kYoutube Video T_45XDsGD5k

 

 


Fantastický ostrov - bez cvičení to nejde

Fantazie...

Kdy naposledy jste snili o dobrodružné rovině vašeho života? ... jste rádi v systému? zažíváte příběh, nebo ho jen vnímate z oblíbeného seriálu?...

nezapomeňte si poslechnout plné demo-verze v předchozích novinkách (IraeIlla , Universum a Fantasitický ostrov)... 

Youtube Video aXdsMM0Lc2kYoutube Video aXdsMM0Lc2k

 

 


Fantastický ostrov

Upraveno:

Sdílíme další demo nahrávku, která se objeví ve studiové verzi na plánovaném CD Fantazie. 

skladba se jmenuje Fantastický ostrov. Malou indicií k plánovanému CD je i to, že jednotlivé demo skladby které jsme Vám sdíleli slouží jako Intra, interluda a outra...

nezapomeňte si poslechnout také Irae, Illa a Universum, které nalezenete v předchozích novinkách.

Příjemný poslech:

Youtube Video KP5BNKJwP_sYoutube Video KP5BNKJwP_s


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10121416182022 23 24 25 26 27