Illegal Orchestra - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Illegal Orchestra symphonic-progressive / Brno

„Irae Demo“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 791113151719 20 21 22 23 24 25 26 27

Dokumenty o fyzice

Novinky na Bujo Brothers

BujoBrothers.wz.cz - Po úspěšné premiéře dvou fyzikálních videí, která jsme natáčeli pro Ústav fyzikální elektroniky Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity v Brně v rámci grantu MŠMT, jsme se po několika měsících dostali i k předabování těchto filmů do anglické verze. Díky dabérům britské a americké národnosti se tak budou moct videa rozběhnout i mimo naše končiny do širého světa.
Zkoukněte českou verzi filmů Neviditelné světlo a Aerodynamika...

 

 


Nové stránky a pokračování realizace OST WRÁNA 2009

Internetové stránky

Takže v tomto týdnu se rozjela výroba nových internetových stránek, kde se již v dubnu budete dozvídat novinky ohledně IO a jejich projektů. Celé stránky budou v "hávu" připravovaného projektu Wrána na jejichž tvorbě se podílela výtvarnice Dita Emma Krčová a grafik Michal Běťák (Poring s.r.o.)

K vidění budou fotky i videa z příprav samotné Wrány. Konečně se také dozvíte co je to vlastně Wrána a kdo se podílí na její složité realizaci, ktérá aktivně trvá přes ro(c)k.

Nahrávací studia

Ukázalo se, že díky naším požadavkům neexistuje jedno nahrávací studio, kde by se dal celý sound track nahrát. Některé studia dělají výborný zvuk rock-metalovým kapelám, a některé zase mají výhodu v tom, že zvučí velké akustické nástroje jako je klavírní křídlo, a proto jsme se rozhodli, že OST rozdělíme do tří nahrávacích studií. No a výsledkem se nechte překvapit.

Součástí soundtracku budou i dvě singlové písně, které jsou jako jediné zpívané s textem - Pohlcen Břečťanem a Erikova zpověď, ke které budeme s pomocí Lukáše Horáčka z Bujo Brothers natáčet promo klip.

 

 


Wrána

Nové intro :-)


1 2 3 4 5 6 791113151719 20 21 22 23 24 25 26 27