idkfa - Text skladby pár nemluvňat z alba BIČ | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

idkfa emo-doom / Jihlava

„http://idkfamem.bandcamp.com“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • dezintegrace 78 ×
  • BIČselfkanibal 203 ×

Text skladby pár nemluvňat


z alba BIČ

Autor hudby: Edosh
Autor textu: smrad

Projít se sluncem.zbičovat pocit úpalem.žárem. vedrem..úžeh.popáleniny.opar.popel.žízeň .strupy.jizvytrauma.zmar.ideál na cáry.spálenej obal.obrana.zlámanej plot.život.skon.zrod.skok. pokrok.bolest.slast.jáma.marast.sláva.pr opad. fanfára. obrat.fontána absinthu ve foajé ráje. brána dokořán.břečťan.červenej koberec.chvěje se blána.jsi zván.ukaž tanec vran.kankán supů. balet strak.krkavec monolog.zkrat.šok..kurví kroj shoď..raketoplán míří na uran.myšlenky šíří/síří. Štíři šermují ocasy.dirigují.salva za salvou pálí. rachejtle září.bouchají na nebi.noc nebezpečně voní/smrdí.na zemi padají šrapnely. Lití Vlci vyli.Nikdo se nedivil. sklenice cinkaly.pohledy zpívaly.turbíny se štvaly..povídaly příběhy....s ránem..
Mouřenín zesinal.pták smutkem na ulici zkoprněl ..já okolo hlavou do plotu,pěstí do pultu a obloukem domů.později v noci jsem potkal jak pták na smutek chcíp.mozek,střeva vytekly na chodník ..dolítal.dopípal..šel jsem obloukem domů..a spal(vsplál)
hm.směšný

..hej jsou to jen instantní hry na polobohy bez pravidel.na co by tam tak byly.hej se obejdem je to víc prdel.navíc.drogy se berou víc,jen protože být tak víc skvělé. hej.způsob není jen jeden.héj
v moři intimních podvodů si lžem když lížem oblíbený rány..žereme fámu za fámou..fatamorgány.klamy a domněnky vládnou.roztáčí hřídele.lopaty rotujou.pojď blíž ať tě zfackujou..od toho tu jsou.vítr je vedlejší plod.sirena flow.labutí kak.nevšední čurák.hm.směšný.
..z rána..
Zas omšelý přežívání.ošuntělý plýtvání sil.sliny do dlaní a nevědět co s tím..asi si vyhonim. A půjdu_ urvat ostudu.nakopat pár nemluvňat..pleskat se o plexisklo v labo hlavou jak voda v láhvi.zmrzu.sevření povolí.praskne.pukne..s prvním deštěm odteču do piče. .nakopat pár nemluvňat..