idkfa - Text skladby vítr z alba BIČ | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

idkfa emo-doom / Jihlava

„http://idkfamem.bandcamp.com“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • dezintegrace 77 ×
  • BIČselfkanibal 202 ×

Text skladby vítr


z alba BIČ

Autor hudby: Edosh
Autor textu: smrad

ve světle mimochodem smějí se před vchodem na uvítanou zas tak koketně..místní.jak obvykle se plísní.ti vrátní s vášní milenců z básní.stejně mastní..kouří snad aby se neřeklo..zvláštní.i dveře se třpytí jejich vtipy.spoceně rosí se pod nánosy dialogů..vesměs blitky.vše je krásný..už před plotem námitky ustrnou spolu se mnou a zbytky chuti..cejtim známej smrad z představ rychlejších než čas.můj neomylně sebeurčující předpoklad..moc se mi projít tou samozvanou uličkou nechce.tou hromadnou sebehanou skrytou a nehledanou.co dělat?.
rozjíždím vlak.tyčím val..z trapnosti okolností nám stanovim lekce.a dál upouštím závaží jak moc si jich nevážím.jak moc se snažíme vadit si vzájemně.nahodím kamení do tváře.trní do dlaní.sousoší růží planých a nezvaných..žula a drát.studenej majestát..jak vrtulník se roztočím a rozhejbu smrad.rozpráším co nevoní.a jak lehce.jak vítr lehce..

smrad uprostřed ničeho.odkud vítr vane?.vše tváří se tak skromně nebo alespoň adekvátně.posvátně bezradně tě rovnaj tajně do latě..je na tobě jak marně..hranou a vyřvanou submisi si rvi mámě.mě neživí škrabošky a výstavní kožky okoukaný přes ramena přijetí.nech si svý smetí s karáty a kliď se ode mě pro všeobecný klid,ty karafiáte.mám už dost skrejvání vředů a pih pro přízeň ode všech.pro sociální přepych..radši vyříznu tě ze sebe než táhnout tebe v nich.děvče.je mi jedno co jste si a co jste si řekli a na co nezbyl čas a dech.buďto se zapneš a nebo mám někde jinde pech.děvče.a nechci o nic víc než co jsi mi slíbila a co po mě chceš.je to lehký.děvče.samosebou jednoduchý.děvče.na jedný straně stojí smrd a na druhý svět.vyber si.oboje mít nemůžeš.a víš ty proč,děvče?.protože jsem řek.
..rozjíždím vlak.tyčím val..stanovim lekce..kamení do tváře.trní do dlaní..žula a drát..rozhejbu smrad..karafiáte..a jak lehce.jak vítr lehce..protože jsem řek..