idkfa - Text skladby adoptivní baroko z alba BIČ | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

idkfa emo-doom / Jihlava

„http://idkfamem.bandcamp.com“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • dezintegrace 77 ×
  • BIČselfkanibal 202 ×

Text skladby adoptivní baroko


z alba BIČ

Autor hudby: Edosh\mäso
Autor textu: smrad

zarytá obsese vyhnout se umakart noblese.tvářit se jak secese s boubelatým barokem v rozkroku.klapka.zip.jazyk.akce.dick v puse..a zavile ve vile vyprcávat svou trochou divokou co taky neví co se sebou ani ale se cvokem co mám v oku a ještě kus bokem..beaucoup..vole.voila.tady jsem.dělej.sem se snem..tak leda na krátkym provaze rochnit se ve váze chlastu a slin bo rohový vaně žvástů a vin.urážet se lehce jak paroží podražených trofejí na zápraží,kde se taky dobře páří.křepčí.křečí orgánů přehlížet co se tuší po ránu kdy se bez studu mlčí.huba suší.přes rameno se soužit a kroužit a kroužit jak mouchy nad louží co smrdí příslibem jak blahobyt.shit..mejdan a lízat řiť jako vrchol u kterýho se zase nesejdem.. promiň.cumlej,snad se postaví..
na odpor opatrnosti.čelem k vyhýbavosti.zády k praktičnosti všedních píčovin.stín.plnej kvalt a střemhlav do zdi z her a rolí ze kterých mě bolí hlava,játra,kak.ptak na hraně,když hraně zapomínám…jak jinak..

a adoptivní táta se samozvaně mazlí.sám se pozval.sám se hladí.z toho jak se kroutí mám závrať.vážim jestli je mi na blití bo se budu smát.asi obojí.ztrhám se jak valacha.jak valchou se vostrouhát.moje facha.komplexní tlak mě tak akorát nutí šachovat.jak kak komprimovat se na tvrdej prazáklad a tak jsem nahuštěný jádro v ně mě,kam už se nejde vecpat.vesrat.ne.(je plno)je to uzavřený.poplach zpívá o nukleárním přetížení.pěkně to zní.nemám strach..můj mikrokosmos číhá jak predátor na hladovění.na první pohled nehybně líný.zkamenělý.senzory zesílený.mikroskop zaostřený.(zoom jak vůl-hůl jak kůň).mimikra mrtvýho brouka.uschlýho listu.outfit strašilky je kult..víš-piču.čekám na útok.vrchol imploze.krajní mez rozpínání.běs.regeneze.cíl-stvoření čirý verze mentálního živoření.a začátek je destrukce.to je k nepopření..