Idiocracy - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Idiocracy hardcore-violence / České Budějovice

„se uvidí“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 06 (Davos studio session říjen 2020) 176 ×
  • 03 (Davos studio session říjen 2020) 139 ×

Fanoušci: 14

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
874
Poslechnuto skladeb
315
Profil registrován
8.12.2020

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Pufffy - kytara, řev

Šubík - bicí

Luky - řev

Kenny - basa

Bio a historie

Nápad na společnou kapelu vznikl v hlavách Pufffyho a Šubíka už před delší dobou. Pro vytíženost Pufffyho v kapelách Gride a Dezinfekce a taky poměrně velkou vzdálenost mezi oběma se tedy dlouho nic nedělo. Pak se Šubík přestěhoval na jih a za nějakou dobu Pufffy odešel z Gride. Začali se pomalu scházet ve zkušebně. Na podzim 2019 se k nim na pár zkoušek přidal jako zpěvák Malej John, kterej ale po čase přehodnotil situaci a začal se naplno věnovat svojí nový kapele Impulsealer. V novým roce 2020 se tedy domluvili s Lukášem, kterej souběžně zpívá u Ytivarg, že by to s nima zkusil. Zároveň přibrali i basu, který se chopil Wíťas z Tosiro. Záhy to ale vzdal, proč je celkem jedno. Potom tedy nastupuje na basu jihočeskej grindovej matador Kenny, kterej drhne čtyři struny u krumlovskejch BUT. Začalo se zkoušet jako regulérní kapela a po nabídce účasti na kompilaci Play Fast Or Don't II se na konci října obsadilo na den studio Davos ve Vyškově, kde pod dohledem mistra zvuku Otyna bylo nahráno sedm věcí. Dvě z nich budou na již zmíněný kompilaci, co bude se zbytkem se zatím přesně neví. Příští rok (2021) bysme se rádi konečně vokázali někde naživo. Uvidíme, co bude. Piss.