Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Iceland folk-rock / Praha

„11.10. v kavárně Moje Místo“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Sláva 30 ×
  • Déšť 94 ×
  • Vyšla za sluncem (live) 58 ×
  • Domov (live) 57 ×
  • Mrazivá zima (live) 60 ×
  • Kluk z ulice (live) 46 ×
  • Byla to láska 48 ×
  • Sláva (live) 51 ×
  • Déšť (live) 30 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Piano, klavír
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jindřich Dohnal (zpěv, kytara)

Jaromír Morys (kytara)

Michaela Stehlíková (violoncello)

Ivan Čermák (baskytara, klávesy)

Paul Schenzer (bicí, perkuse)

 

Bio a historie

Kapela Iceland vznikla v roce 2016 v Praze a v prvním roce ji tvořilo duo Jindřich Dohnal a Ivan Čermák. Oba dva jsou podepsání nad všemi písničkami, která kapela Iceland v současnosti hraje. Jindřich Dohnal se zaměřuje na zpěv, texty a hudební skladbu. Ivan Čermák v kapele Iceland hraje na basu a piano a má na starosti hudební skladbu a aranžmá jednotlivých písniček. Naší vizí je dělat hudbu a psát texty, které vychází z nás a hledají odpověď na otázky, které popisují běžný život týkající se lidských emocí a stavů s tím souvisejících (radost, láska, smutek, deprese, odpuštění atd.). V roce 2018 příbylo do kapely Iceland dalších pět členů. Jednalo se o Martinu Macečkovou (bicí a perkuse), Evu Kamenčákovou (flétna), Janu Markovou (zpěv), Michaelu Stehlíkovou (cello a piano) a Jaromíra Morise (kytara). V současnosti koncertujeme a tvoříme hudbu společně, hrajeme především v kavárnách, pořádáme i vlastní pásmo koncertů s názvem Kapela Iceland a host, ve kterém vystoupila například písničkářka Veronika Wildová, nebo Adam Vostárek. Kapela Iceland začala koncertovat v roce 2018 a hned na hudební scéně zaujala. Výsledkem je, že v současnosti vydává svůj první vidoeklipový singl Sláva.