Hwězdná Pěchota - Úvod | Bandzone.cz

Hwězdná Pěchota pop-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Krušovická
  Nezařazeno
 • Snění
  Nezařazeno
 • Live, Cesta (Kryštof)
  Nezařazeno
 • Live, Inzerát (Kryštof)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Douda

JAKO VŽDY SUPER MUZIKA TÍMTO ZDRAVÍM ZDENKA FÁGA EX PROJEKTIL 80 LÉTA.PETR ČÁSLAV

FATAL

Zdravíme kapelu! Už za pár dní startuje v našem nově zrekonstruovaném klubu Fatal další ročník soutěže kapel SILVERCUP a my bychom Vás tímto chtěli pozvat a vyzvat k účasti právě v této soutěži.

Ceny v soutěži jsou více než zajímavé, jako hlavní cena je putovní stříbrný pohár, 5.000 Kč v hotovosti a další ceny od partnerů soutěže.

Hlasování pro jednotlivé kapely probíhá výhradně na místě pomocí hlasů Vašich přítomných fanoušků.

Všechny informace a přihláška zde: http://fatalclub.cz/silvercup.htm

V případě zájmu o pronájem našeho klubu pro Vaši vlastní akci nás můžete kdykoli kontaktovat na produkce@fatalclub.cz nebo matej@fatalclub.cz

Těšíme se na vás v klubu Fatal (Rokycanova 29, Praha 3 - Žižkov)

Bez profilu

LubomírHotový&spol

Pěkná písen pánové....ale světská sláva ...polní tráva..jednou budeme všeci stát před živým Bohem abudeme rekapitulovat...a nebo kapitulovat?Fyz.smrtí naše ...existence nekončí...ale pokračuje dál....bud tam v Nebi na hoře či strašlivým pekle dole.Proto přišel Ježíš...aby nás z pekla vykoupil-Ámen.Věříš či nevěříš? To je na každým z nás.Stačí jenom poprosit o Jeho milost a odpuštění-nebot Bible říká-že není člověka kterej by nehřešil-tak i já....Bůh vám požehnej a dej sílu si topřiznat...dokud je ještě čas...a je ho moc málo,,,,Kristovec a rock.misionář L.H.

Zobrazit všechny názory